Soldan sağa, İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Coşkun, Genel Yayın Yönetmenimiz Umut Akçiçek ile Genel Koordinatörümüz Osman Aydemir ile birlikte

Bahçekent Gazetesi, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Coşkun’u ziyaret etti

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent Gazetesi,  Başakşehir Milli Eğitim İlçe Müdürü Ahmet Coşkun’u ziyarette bulundu.

Bahçekent Gazetesi, İlçe Milli Eğitim Müdürüne başarılar dilerken Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Coşkun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, Genel Yayın Yönetmenimiz Umut Akçiçek, İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu ve Genel Koordinatörümüz Osman Aydemir katıldı.

İlçe Müdürü Ahmet Coşkun, “Çocuklarımızı özledik. Çocuklarımızla buluşmanın özlemini yaşıyoruz” dedi.

Müdür Ahmet Coşkun, koronavirüs ile ilgili olarak “Devlet büyüklerimizin tavsiyelerinin yerine getirilmesi çok önemli. En büyük güç tedbirdir” diyerek velilerimizin ve çocuklarımızın tedbirlere riayet etmesi gerektiğine dikkat çekti.

Karşılıklı sohbetin ardından eğitime yapılacak hizmetler konuşuldu. Genel Koordinatörümüz Osman Aydemir,  bir millettin geleceği açısında eğitimin öneminin tartışılamayacağını belirterek, Bahçekent Gazetesi olarak eğitime desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir’de sokak köpeklerini besleyen kadını baba-kız darbetti

Başakşehir'de boş arazideki sokak köpeklerini besleyen kadın, arazide kendisine hobi bahçesi oluşturan ve iddiaya göre köpeklerden rahatsız olan baba ve kızının saldırısına uğradı. Başka bir kişi saldırganlara engel olurken o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geç!
Powered by