fbpx
Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, "Tüm Bahçekentlilere selam olsun. Sevgili halkımdan korona ile ilgili alınan kurallara uymalarını önemle rica ediyorum" dedi

Bahçekent Gazetesi, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan´ı Makamında Ziyaret Etti

Bahçekent Gazetesi olarak, Başakşehir’in Kaymakamı’ı Uğur Turan’ı  makamında ziyaret ettik.

Bahçekent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu, Genel Yayın Yönetmeni Umut Akçiçek ve gazetemizin köşe yazarı Önder Güzelarslan protokol ziyaretleri kapsamında Başakşehir İlçe Kaymakamı Uğur Turan’a nezaket ziyaretlerinde bulundu.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Uğur Turan “Bahçekent Gazetesine yayın hayatında başarılar diliyorum” diyerek ziyaretimizden memnun kaldığını dile getirdi.

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir’de korona virüsüne karşı alınacak önlemler hakkında konuştu. Turan, Başakşehir Belediyesi ile birlikte çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Korona virüsün yayılmasını önlemek için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Turan, “Bakanlıktan bize gelen tebliğleri kamu görevlilerine aktarıyoruz. Başakşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar var.  Bilinçlendirme çalışmalarımız da sürüyor” diye konuştu.

Kaymakam Uğur Turan, vatandaşlardan özellikle maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını istedi.

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan “Sizlere tedbirli olmanızı tavsiye ediyorum, özellikle maske ve mesafe konularında dikkatli olmanız gerekiyor” diyerek, “Dikkatli ve tedbirli olursak bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabiliriz” şeklinde konuştu.

Turan “Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Bu noktada önlemlere hassasiyet gösteren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bahçekent Gazetesi ekibini makamında ağırlayan sevgili kaymakamımıza misafirperverliğinden dolayı  kendilerine teşekkürlerimizi sunuyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’dan Afet Farkındalık Eğitimi

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hazırlıklarımızı en üst seviyede ortaya koymalıyız. Deprem anı karmaşık bir andır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir