fbpx

Bahçekent Haber Neden Var?

Bahçekent Haber, Bahçekent’te yaşanan güzel ya da kötü olayları tarafsız bir şekilde yansıtmak, sizlerin sesi olmak için kurulmuştur. Bu faaliyetlerini sürdürürken çoksesliliğe saygı gösteren ve içeriklerinde beyan edilenleri çarpıtmadan yansıtmaya gayret göstermiştir ve göstermeye de devam edecektir.

Haber sitemize yönelik eleştiri yapılırken bizim aynı zamanda hakim-yargıç-savcı-avukat-davacı-davalı-polis olamayacağımız veyahut bunlardan birinin kör bir şekilde tarafı konumda olamayacağımızın unutulmaması gerekmektedir.

Haberlerimizde her konuda tarafların beyanları yansıtılır, umuma yansımamış özel konuşmalardan edinilen bilgiler izinsiz yayımlanmaz, tekzip talebinde bulunulursa sümen altı edilmez, haklılık varsa içerik mutlaka düzeltilir.

Bir haber sitesi kurulurken izne tabi değildir. Bir site yönetiminden, kurum ya da şahıstan izin alması gerekmez. Ancak hem genelgeçer ahlak kurallarına hem de gazetecilik meslek etiğine uygun hareket etmelidir. Açıkça ya da dolaylı yoldan hakaret, vb. ithamlarla tek taraflı yalan haber yapamaz, hukuken bunun sonuçlarından sorumludur.

Bizler site sakini, yönetimi ve çalışanları ile büyük bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Sesiniz olmayı devam ettirebilirsek daha da mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Göksel Törün – Umut Akçiçek

Kontrol Ediliyor

Koronavirüse karşı psikolojimizi sağlam tutmalıyız

Koronavirüs ile mücadelede hayatın ve insan sağlığının olumsuz etkilenmemesi için tüm dünyada çeşitli önlemler alınıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir