fbpx

Bahçekent Haber Yeniden Yayın Hayatına Devam Ediyor!

Bahçekent Haber yeniden çok daha güçlü olarak yayın hayatına başladı.

Bahçekent Haber’in ortaya çıkış sürecini ve hedeflerini anlatan Genel Yayın Yönetmeni Umut Akçiçek “Bahcekenthaber.com uzun süredir özel sebeplerden dolayı aktif olamadı. Bu süre içerisinde Bahçekenthaber’in gelişebilmesi adına sürekli görüşmeler yapmaktaydım” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Görüşmelerin neticesinde bölgemizde gazetecilik yapan ve ulusal basında çok emeği geçen komşumuz Ercan KUTLU bey ile bugünden itibaren Bahçekent’lilere medya konusunda hizmet verebilmek adına birlikte olmaya karar verdik.

Siz değerli okuyucularımıza medya konusunda hizmet vermenin yanısıra, Başakşehir’in en gözde semti olan Bahçekent’in hak ettiği değere kavuşması ve bir marka olması için Bahçekenthaber olarak tüm imkanlarımızı kullanacağız. Bu süreçte bizlere her türlü desteğinizi esirgemeyeceğinizden eminiz.
Ayrıca son 1 haftadır sitemizi daha da geliştirdik. Sizler için sitemizin tasarımını ve altyapısını güncelleyerek, sitemizde gezinmeyi kolaylaştıracak yenilikler yaptık.
Bizlerle hızlıca iletişime geçebilmeniz için sitemize WhatsApp İhbar Butonu ekledik. Bahçekenthaber bugünden itibaren aktif bir şekilde yayın hayatına yeniden başlıyor. Ayrıca çok yakında Bahçekenthaber olarak sizlere süprizlerimiz olacaktır.” diyerek  “Bahçekent’lilere hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir