fbpx

Bahçekent’lilere müjde! ATM’ler geliyor!

Bahçekent’tee bir çok eksiklikler hızla çözüme kavuşuyor.
Bahçekent’lilerin en önemli ihtiyaçlardan birisi olan ATM’ler, kısa bir zaman içinde Bahçekent’lilerin hizmetine sunulacak.

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2 Sitelerinde 2018’den buyana  Yönetim Müdürü olarak görevine devam eden Kerim BulutBahçekent’liler kısa bir zaman içinde ATM’lerine kavuşacaktır” müjdesini verdi.

Bahçekent’te ATM’ler ile ilgili olumsuz düşüncelerin meydana geldiğini söyleyen Kerim BulutSüreç bundan dolayı uzadı. Bazı kişiler ‘Ben buraya ATM getiriyorum. Yönetim engel oluyor’ gibi asılsız konuşmalar meydana gelmiş” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

En son görüşmüş olduğum güncel görüşme şöyle oldu. Akbank buraya yapmış olduğu 1 yıllık harcamanın süresi dolana kadar ‘benden ücret almadığınız taktirde ben sizin vermiş olduğunuz takvimde geçerim’ şeklinde görüşmesi olmuş ve sözleşmeyi imzalamış. Garanti Bankasından henüz bir dönüş olmamış. İlk önce Akbank gelecek, buraya yapmış olduğu yatırımdan dolayı, 1 yıl ne belediyeye ne buraya hiçbir ücret ödemeyecek.

Önümüzdeki günler güzel gelişmeler olacak. ATM’lerin elektrik işleri TEDAŞ’tan nizami herşey bitmiş vaziyette. ATM’lerin 5 tanesi 656.ada ticari alanda, diğer 5 tanesi ise 654 adanın ticari alanında olacak.” şeklinde konuştu.

Aksi bir durum olmadıkça ay sonuna kadar birçok ATM’nin Bahçekent’lilerin hizmetine gireceğini söyleyen Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Müdürü olan Kerim Bulut  “Akbank taşındıktan sonra diğerleri gelecek. İnsanlar Akbank’ın analizine güveniyor. Akbank bölgede ne kadar potansiyel var, bunun araştırmasını yapmış. Diğerleride bu potansiyel bilgilerini alarak onlarda burada gerekli hazırlıklarını hemen başlatıyorlar. Zaten araştırma neticesinde Akbank’ın burada bir hayli müşterisinin olduğu söyleniyor.” diyerek Akbank’tan sonra Garanti Bankasının gelmesinin kuvvetli olduğunu söyledi.

Kerim Bulut, diğer büyük bankaların gelmesininde beklendiğini dile getirerek, “Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıf Bank, ve PTT ortak karar almışlar. Hepsi bir ATM’den ücretsiz yapılabiliyor. Denizbank, İNG ve Kuveyt Türk’ün ortak anlaşmaları olacak galiba. Görüşme halindeler. Yapı Kredi, İş Bankası bekleyenler arasında. Büyük ihtimalle büyük bankaların hepsi gelecek. Bahçekent’liler zannediyorum kısa bir zaman içinde ATM’lerine kavuşacaklar.” diyerek sözlerini tamamladı.

2018’den beri Bahçekent Ticaret Merkezi Sitesi Yönetim Müdürü olan Kerim Bulut İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu ve Genel Yayın Yönetmenimiz Umut Akçiçek ile birlikte Bahçekent’e yapacakları projelerle ilgili bilgi verdi.

Kontrol Ediliyor

Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Bahçekent Emlak Konutları Camiinde, Yaz Kur’an Kursu kapsamında Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir