fbpx

TÜGVA Aliağa’nın Bir Kütüphanede Biz’den Kampanyası Ziyaretleri Devam Ediyor

05.01.2021 tarihinde Aliağa da yürütülen BİR KÜTÜPHANEDE BİZ’DEN kitap kampanyasına destek için TÜGVA İzmir İl Başkan Yardımcısı/ Kadın ve Aile Koordinatörü Av. Gizem Elif BÜYÜKYILDIRIM, Aliağa İlçe Temsilcisi Muhammed KESKİN, Eğitimci-Yazar Ravza ZEYBEK, Eğitimci-yazar Ergün DUR Aliağa Belediye Başkanı Av. Serkan ACAR’ı makamında ziyaret edildi.

Sıcak bir atmosfer havasında geçen görüşmede 18.12.2020 tarihinde  startı verilen BİR KÜTÜPHANEDE BİZ’DEN kampanyası hakkında bilgi verildi. Aliağa Belediye Başkanı Av. Serkan ACAR yapılan bu mânâ dolu hizmet için ellerinden gelen ne ise yapacaklarını söyleyerek destek sözü verdiler.

Ardından kitap kampanyası çalışmalarıyla  ilgili Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan AKYÜZ’e ve Şube Müdürü Cebrail ASLAN’a bilgiler verdiler. Gerek Belediye Başkanı Serkan ACAR,  gerekse ilçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan AKYÜZ kitap kampanyasından memnuniyetlerini gelen ekiple paylaştılar.

Görüşmeler sonunda Eğitimci-Yazar Ergün DUR, Eğitimci-Yazar Ravza ZEYBEK  Av. Serkan ACAR beye, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan AKYÜZ’e ve Şube Müdürü Cebrail ASLAN’a imzalı kitaplarını hediye ettiler.

Kontrol Ediliyor

HBX AR-GE’nin Escherichia coli ve Listeria Monocytogenes yaşamı tehdit eden bakteriler üzerinde yaptığı bilimsel çalışmaları başarıyla sonuçlandı

ADÜ Teknokent içerisinde faaliyet gösteren Karya Farma HBX Ar-Ge (BAP) birbirinden ilginç patentli spesifik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir