fbpx
Bahçekent Emlak Konutları 652.Ada Yönetim Kurulu İstifa Etti!

Bahçekent Emlak Konutları 652.Ada Yönetim Kurulu İstifa Etti!

Bahçekent Emlak Konutları 652.Ada Yönetim Kurulu İstifa Etti!

Bahçekent Emlak Konutları 652.Ada geçtiğimiz aylarda geçici yönetimin görev süresinin bitmesiyle genel kurul yapmış ve yönetimi Emlak Yönetim’den devir almıştı. Site sakinlerinden oluşan yeni yönetim herhangi bir özel yönetim firması ile anlaşmayıp, gönüllü olarak yönetme kararı aldı.

Yeni yönetim,  25 Ocak 2019 tarihinde temsilciler kurulu toplantısında, oy çokluğu ile yeni bütçenin uygulanması kararı aldı. Oluşturulan yeni bütçeye göre 2+1 daireler için olan 252 TL aidatın 305 TL, 3+1 daireler için olan 270 TL aidatın 323 TL olması kararlaştırıldı.

652.Ada Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor!

25 Ocak 2019 tarihinde alınan aidat zammının site sakinleri tarafından kabul edilmemesi ve blok temsilcilerine tepkiler gösterilmesi üzerine tüm blok temsilcileri istifa kararı aldı.

Olağanüstü genel kurul 24 Şubat Pazar günü saat 11:00‘da Şehit Vedat Barceyci İlkokulu‘nda yapılacak. İlk toplantı da salt çoğunluk sağlanamaz ise 1 hafta ertelenerek, 3 Mart Pazar günü aynı saat ve aynı yerde ikinci toplantı yapılacak. İkinci toplantıda salt çoğunluk aranmaksızın, adaylardan en yüksek oyu alan blok temsilcisi olarak seçilecek.

Konu ile alakalı 652.Ada Yönetim Kurulu Başkanı açıklama yaptı.

31.07.2018 tarihinde Emlak Yönetim’den zorla aldığımız 652.ada sitesini bu zamana kadar gönüllü yönettik. Yönetim kurulu başkanı Cumali Türkmen, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Caner Barman ve Yönetim kurulu üyesi Arzu Unan hanımla sitemizi yönetmekteyiz. Bu zamana kadar sitemizde huzuru güveni sağlamak için emin adımlar attık. Bunlardan en önemlisi cezai işlemlerdir. Bu işlemlerde site içinde uyulması gereken konular;
Çamaşır asma, Kapı önüne ayakkabı koyma, İzinsiz taşınma, İzinsiz Tadilat işleri, Renkli Cam yasağı, Araçların blok önlerine parkının yasak olması, Siteye girişlerde gelen misafirlerin daire sakinlerinin haberi olmadan alınmaması, İzinsiz reklam konusu, Çöplerin düzenli şekilde alınıp katlardaki çöp kovalarına kadar düzen sağladık. Velhasıl 2019 yılı itibariyle ile ülke genelinde artan enflasyon oranı ve genel zamlardan dolayı asgari ücret artışından bizde yönetim olarak çalışan personelimize ve sözleşmeli firmalarımıza yansıttık. Bunun sonucunda 2019 bütçesi gereği 2+1 aidatını 305 TL, 3+1 aidatını 323 TL olarak belirleyip kararı site sakinlerine sunduk. Gelen tepkiler ve ithamlar karşısında yönetim ve temsilciler kurulu olarak istifa kararı aldık. Bunların sonucunda genel kurul kararı alarak 24 şubatta ilk toplantımızı gerçekleştirmek üzere tebligatlarımızı dağıttık. Ben yönetim kurulu başkanı Cumali Türkmen olarak tekrar 4.bloktan aday olup, yönetimi kaldığımız yerden güven oyları ile daha huzurlu,daha güvenli site ortamına kavuşturana kadar elimi taşın altına koyacağım.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı! Geçtiğimiz hafta Bahçekent Derneği, Bahçekent Ticaret Merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir