En Yakın Ciğerci: Lezzetin Adresi

Ciğerhane restoranlarının vazgeçilmez lezzetleriyle buluşacağınız evinize en yakın, şubeleriyle İstanbul’un farklı noktalarında sizleri ağırlıyor. Başakşehir, Florya ve Zeytinburnu’nda toplam üç şubesi bulunan size en yakın ciğerci, damak zevkinize hitap eden birbirinden özel lezzetleriyle öne çıkıyor.

Başakşehir Şubesi: Kilo ile Kahvaltının Keyfi

Başakşehir’de konumlanan şubemizde, günün ilk öğününe farklı bir lezzet katıyoruz. Kilo ile kahvaltı hizmetimizle enfes peynir çeşitleri, taze zeytinler, organik reçeller ve daha birçok seçenekle damaklarınıza unutulmaz bir lezzet şöleni sunuyoruz. Sabahları güne enerjik bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal bir tercih olan Başakşehir şubemizde, doğallığı ve lezzeti buluşturuyoruz.

Florya Şubesi: Fırın Ürünleriyle Zenginleşen Menü

Florya şubemiz, sadece ciğer lezzetleriyle değil aynı zamanda fırın ürünleriyle de öne çıkıyor. En taze malzemelerle hazırlanan pide çeşitlerimiz, özel fırınımızda pişirilen ekmeklerimiz ve daha birçok fırın ürünüyle sizlere lezzetin en iyisini sunuyoruz. Florya şubemizde, ciğerci  tutkunlarına özel bir deneyim yaşatmanın yanı sıra fırın ürünleriyle geleneksel tatları modern bir dokunuşla buluşturuyoruz.

Zeytinburnu Şubesi: Geleneksel Ciğerhane Lezzetleri

Zeytinburnu’nda bulunan şubemiz, geleneksel ciğerhane lezzetlerini en kaliteli haliyle sunuyor. Usta şeflerimizin özel tarifleri ve titizlikle seçilen malzemelerle hazırlanan ciğer çeşitlerimiz, Zeytinburnu’nda ciğer tutkunları için bulunmaz bir lezzet deneyimi sunuyor.

En Yakın Ciğerci’de Lezzetin Adresini Keşfedin

En Yakın Ciğerci, şubelerinde sunduğu özgün ve kaliteli lezzetleriyle İstanbul’da ciğerhane deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Şubelerimizde Başakşehir kahvaltı, Florya’da fırın ürünleri ve Zeytinburnu’nda geleneksel ciğerhane lezzetleri ile herkesi mutlu ediyoruz. En Yakın Ciğerci’yi tercih ederek lezzetin, kalitenin ve samimiyetin keyfini çıkarabilirsiniz. Şubelerimizde sizi bekliyoruz!

Kontrol Ediliyor

Ali Efe: Tüm Öğrencilerimize ücretsiz ulaşım sağlayacağız

  Adalet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Ali Efe 31 Mart yerel seçimleri öncesinde konuğumuz …