fbpx
Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada'da Tartışma Yaşandı!

Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada’da Tartışma Yaşandı!

Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada’da Tartışma Yaşandı!

2 Mart 22.45 saatlerinde Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada’da 2 grup arasında, silahlarında karıştığı tartışma yaşandı. Olay esnasında silahla yaralanma olmayıp, fiziksel darp gerçekleşti. Darp edilen taraf ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Polis ekiplerinin gelmesiyle iki tarafta karakola götürülerek ifadeleri alındı.

Tartışmanın Sebebi Yüksek Ses!

Edindiğimiz bilgilere göre tartışmaya doğum günü partisinden kaynaklanan yüksek ses sebep oldu. Sesten rahatsız olan daire sakini yönetimi arayarak olaya müdahale etmesini istedi. Yönetimin müdahalesinden sonra seslerin hala devam etmesi üzerine, site sakini üst komşusuna rahatsız olduğunu dile getirmek için oğlunu gönderdi.

 
BAHÇEKENT BAHÇEŞEHİR
Public group · 1,060 members

Join Group

BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!
 

İddialara göre üst komşu kapıya gelen çocuğa hakarette bulundu. Konu tekrardan site yönetimine bildirildi. Bunun üzerine yönetim, site sakinine herhangi bir müdahale de bulunmamasını, kendilerini beklemelerini söyledi. Yetkili kişiler iki tarafı da sakinleştirmek için görüştürürken, hakaret edildiğini iddia eden tarafın akrabalarının olaya dahil olması sebebiyle fiziksel tartışma yaşandı.

Olay Videosu:

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı! Geçtiğimiz hafta Bahçekent Derneği, Bahçekent Ticaret Merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir