Bahçekent Emlak Konutları 656. Ada Genel Kurul Seçimi Yapılıyor!

Bahçekent Emlak Konutları 656. Ada Genel Kurul Seçimi Yapılıyor!

18 Şubat Pazar günü saat 10:00’da Vedat Barceğci İlkokulun’da Bahçekent Emlak Konutları site sakinleri genel yönetim kurulunu kendisi seçecek.

Toplam 13 Bloktan oluşan Bahçekent Emlak Konutları 656. Ada sitesinde 13 Blok temsilcisi ve 13 Blok temsilcisi yedeği seçilecek. Blok temsilcileri seçiminin ardından, seçilen blok temsilcilerinin arasından, 6 kişiden oluşacak yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimi yapılacak.

18 Şubat Pazar günü salt çoğunluğun sağlanamaması durumunda bir sonraki hafta 2.tur seçimi yapılacak. 2.turda salt çoğunluğa bakılmazsızın en yüksek oy alan kişiler seçilecektir.

12.blok temsilcisi adayı Abdurrahman bey ” Bu seçimde yani bu pazar salt çoğunluk %51 sağlanamaz ise ikinci tur bir sonraki hafta yine pazar günü 2. tur seçim olacak ancak 2. turda kaç kişi gelirse geldiği kadar oy ile seçim neticelenecek,Bu nedenle bizim yani 12. Blok ile 13. Bloğun mümkün olduğu kadar fazla katılımı önemli ki bu iki blok 347 kat maliki sitenin yaklaşık %51 i ediyor. ” diyerek tüm komşularını pazar günü oy kullanmaya davet ediyor.

Kontrol Ediliyor

Bahçeken’in popüler börek salonu: Tir Börek

Kullandıkları malzemeler çok iyi. Özellikle, böreğe sürülen yağ çok hafif. Ben kıymalı yanına da bir …