fbpx
Bahçekent-Flora-Genel-Kurul-Seçimi-Yapıldı!-Logo

Bahçekent Flora Genel Kurul Seçimi Yapıldı!

Bahçekent Flora Genel Kurul Seçimi Yapıldı!

Bahçekent Flora sitesinin 3 şubat tarihinde salt çoğunluk sağlanamamasından dolayı ertelenen genel kurul seçimi, site sakinlerinin katılımıyla 10 şubat tarihinde gerçekleştirildi. Seçim gizli oylama usulü ile yapıldı. Seçim sonunda, adaylardan en yüksek oyu alan kişi, blok temsilcisi olarak seçildi.

Yapılan genel kurul seçiminde, D bloktan Necip Yeşil ve Altap Baştaş, C1 blokta Yasin Öksüz ve Erkan Ovalı yedek, B3 blokta Ayfer Kurt ve Ümit Kaan Aydın oy birliğiyle, diğer bloklarda seçilen blok temsilcileri ise oy çoğunluğuyla blok temsilcisi olarak seçildi.

Seçilen blok temsilcileri aynı gün, kendi aralarında temsilciler kurulu toplantısı yaparak, 656.ada 2.parsel ve 657.ada 2.parsel için oy birliği ile yönetim ve denetim kurulunu oluşturdu. Sonuçları aşağıdan görebilirsiniz.

Yapılan seçimden sonra tekrar Yönetim Kurulu Başkanı görevine seçilen Necip Yeşil ” Değerli komşularım
Bugün her iki adamızın da temsilcileri sizlerin katılımı ve kullandığı kıymetli oylarla adil bir şekilde belirlenmiştir.Yönetim ve denetim kurulları da temsilcilerimizin oyları ile belirlenmistir. Tüm bu süreçte desteğini esirgemeyen ve beni bir kez daha Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine layık gören tüm site sakinlerimize huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum.iyi komşuluklar dileğiyle,
HERŞEY FLORA İÇİN… ” dedi.

Kontrol Ediliyor

Bahçeken’in popüler börek salonu: Tir Börek

Kullandıkları malzemeler çok iyi. Özellikle, böreğe sürülen yağ çok hafif. Ben kıymalı yanına da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir