fbpx

Bahçekent Gazetesi, yeni göreve gelen Başakşehir Emniyet Müdürünü ziyaret etti

Bahçekent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu ile birlikte Bahçekent Genel Koordinatörü Osman Aydemir, görevine yeni atanan Başakşehir Emniyet Müdürü Necati Altuğ Şahin’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Bahçekent Gazetesi yöneticilerinin  ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başakşehir Emniyet Müdürü Necati  Altuğ Şahin, halkın huzur ve mal ile can güvenliğini sağlamak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ifade etti.
Başakşehir halkının huzur ve güvenliğini sağlamada Başakşehir Emniyet Müdürlüğü’nün görevini özveriyle ve tam anlamıyla yerine getirdiğini belirten Genel Koordinatörümüz Osman Aydemir ise , “Türk polisi, kamu düzeninin en büyük güvencelerinden biridir. Başta Emniyet Müdürümüz sayın Şahin olmak üzere, vatan toprağının her köşesinde milletimizin huzuru ve güvenliği için canı pahasına görev yapan polis teşkilatımızın değerli mensuplarını, görevi başında şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’dan Afet Farkındalık Eğitimi

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hazırlıklarımızı en üst seviyede ortaya koymalıyız. Deprem anı karmaşık bir andır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir