fbpx

Bahçekent Kervan Saray İşkembe Salonu açıldı

Lezzetli işkembe çorbalarının yanı sıra enfes bir menü çeşitliliğine de sahip olan Kervan Saray İşkembe Bahçekent’te kapılarını açtı.

Kervan Saray İşkembe, en son teknolojik donanımlara sahip alt yapısı, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla Bahçekent’teki yeni şubesinde müşterilerine hizmet vermeye başladı

7/24 hizmette olan Kervan Saray İşkembe Salonunda taze ve çok lezzetli menüsünde işkembe çorbası, tuzlama, şirden tuzlama, damar tuzlama, ayak paça, kelle paça, mercimek süzme, kokoreç tandır, kokoreç tava, Baş Beyinli, Arnavut Ciğeri ve Pilavın yer alıyor. Yemeğin sonrasında çok özel zerde ve fırın sütlaçla lezzet şöleni devam ediyor.

Yılların deneyimini tatmak isteyen herkes Kervan Saray İşkembe lezzetlerini  “Alo Paket 0212 890 68 78” sipariş hattından (654 Ada Ticari Alan Mercedes Bulvarı, No 22/1F Bahçekent) sipariş vererek evinde ya da işyerinde de deneyimleyebilir.

İşletmenin Sahibi olan Adem Usta, “Yeni açmış olduğumuz mekanda,Kelle Paça,İşkembe ve çeşitleri, kokoreç,tatlı çeşitleriyle halkımızın hizmetine sunmuş olduk” dedi.

Kervan Saray İşkembe Salonlarının kurucularından olan Adem Becerik (Adem Usta) ” Tüm Bahçeşehir ve Bahçekentlileri Mekanımızda görmek bizleri ziyadesiyle memnun edecektir” diyerek oturma kapasitelerinin 150 kişilik olduğunu dile getirdi.

Çorba ve ızgara çeşitlerinin yanı sıra Dürüm çeşitlerininde olduğunu söyleyen İbrahim Becerik “En büyük özelliğimiz kalite, hijyen ve lezzettir” şeklinde konuştu.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir