Bahçekent özel ve nitelikli kütüphanesine kavuşuyor

Bahçekent’te hizmete açılacak olan Teoman Duralı Millet Kıraathanesi. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın talimatıyla tüm Türkiye’ye yayılacak bir proje. Millet kıraathanelerinin ilki Bahçekent’te kısa bir zaman sonra açılacak.

Bahçekent’te bulunan Teoman Duralı Millet Kıraathanesinin açılışına az bir zaman kaldı.

Bahçekent’te hizmete açılacak olan Teoman Duralı Millet Kıraathanesi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla tüm Türkiye’ye yayılacak bir proje. Millet kıraathanelerinin ilki  Bahçekent’te kısa bir zaman sonra açılacak..

Bahçekentlilerin rahat bir şekilde sohbet edeceği, kitap okuyacağı bir mekan. Kendisiyle görüştüğümüz kıraathane sorumlularından Hale Duyum, “Bizim kültürümüzde olan bir şeydi. Bu kültürü de devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Millet Kıraathanesi’ projesi Bahçekent’te hayat buluyor

Her yaş grubuna, özellikle öğrencilere hizmet verecek olan Teoman Duralı Millet Kıraathanesi, kısa bir zaman sonra resmi olarak açılışı yapılacak..

Millet Kıraathanelerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde geliştirilen, yeni bir konsept. Her yaş grubuna ve okuma ile öğrenme ile ilgili her beklenti grubuna hitap eden son derece özel nitelikli bir konsept

Gençlerimize özel bir kütüphane

Teoman Duralı Millet Kıraathanesi, özel, nitelikli bir kütüphanenin, okuma tutkusunu, sevdasını, daha çok süreli yayınlarla, dergilerle, gazetelerle de farklı bir seviyeye taşıyacak olan özel bir kütüphane.

Vatandaşlar, “Azimle, gayretle, heyecanla çalışan belediyemiz çalışanlarına gönül dolusu bir teşekkür borçlu olduğumuzu ifade ediyoruz. “dedi.

Kütüphaneciliğe, okuma tutkusuna, bambaşka bir boyut kazandıracak önemli bir eser olan Millet Kıraathanesi nitelikli objelerin sergilendiği güzel bir mekan, aynı zamanda da güzel bir botanik dokusunun içerisinde 7 gün açık kalacak kütüphanede öğrenciler ve kitapseverler kitaplarla bilgiyle, öğrenmeyle buluşacak.

Sevgili öğrencilerimiz, sevgili gençlerimiz çeşitli toplum kesimlerinden araştırmalarda bulunacaklar için son derece özel bir kütüphane olduğunu söyleyen kitapseverler, “Okuma sevgisinin farklı bir biçimde gönüllere yerleşmesine vesile oluyor” şeklinde konuştular.

Teoman Dural Millet Kıraathanesi, çocuk ve gençlere sağlıklı, nezih bir ortamda kitap okuma, ders çalışma imkanı sunacak. Gençlere değer veren bir proje olan Millet Kıraathanesi’nde öğrencilere çay, kahve ve kek gibi ikramlarda bulunulacak. Sadece gençler değil, ilçe sakinleri de çayını ve kahvesini içerken bir yandan da kitap ve günlük gazeteleri okuma imkanı bulacak. Millet Kıraathanesi’nde bilgisayar, internet (WİFİ), günlük ulusal gazeteler, kütüphane, ders çalışma salonu gibi hizmetler halkın kullanımına ücretsiz sunulacak.

Personelin güleryüzlü olması ve gelen müşterilerine son derece samimi ve yardımcı olmaları noktasında dikkatimizi çeken Teoman Duralı Millet Kıraathanesinin oluşmasına vesile olan tüm yetkililerine ve çalışanlarına, Hale Hanım Tuğba Hanım Züleyha Hanım, Şeyma Hanım  ve Pınar Hanıma www.medya90.com, www.bahcekenhaber.com ve Bahçekent gazetesi olarak hayırlı olsun dileklerimizle birlikte başarılarının artarak devam etmesini arzu ediyoruz.

Kontrol Ediliyor

AK PARTİ TEŞKİLATI, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ UNUTMADI

  24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bahcekenthaber.com ve medya90.com haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu …