fbpx

Bahçekent PTT’sine kavuşuyor!

Başakşehir PTT Müdürlüğünce Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada No:59 adresinde PTT şubesi hizmete açılacak.

Bahçekent Haber ekibinin ziyaret ettiği PTT şubesinde bulunan ilgililer “PTT şubemiz çok yakın zamanda Bahçekentlilerin hizmetine girecektir” dedi. Bölgemizde açılacak olan PTT’nin sevincini yaşayan esnaflar, “Yeni açılacak PTT’nin Bahçekent’imize ve sakinlerimize çok faydalı olacağına inanıyoruz. Çünkü özellikle Bahçekent’e açılacak şube sayesinde vatandaşlarımız birçok işlemini burada kolaylıkla yapabilecektir” dedi.

Kurban Bayramından sonra hizmete girmesi için çalışmalara başlanan, bittiğinde PTT’nin sunmuş olduğu her türlü posta- kargo ve bankacılık işlemleri bu şubede vatandaşlarımıza verilmeye başlanacak. Posta-Kargo-Bankacılık ve elektronik ticaret alanında Türkiye genelinde yaygınlaşmış hizmet ağı ve 2 asıra yakın tecrübeli, çağdaş teknoloji ve güçlü kadroları ile ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunan PTT, vatandaşların isteklerine cevap vermek üzere ihtiyaç duyulan yerlere yeni PTT şubesi açma çalışmaları devam etmektedir.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent’te Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri Salonu açıldı

Canpi Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri Salonu Bahçekent’te açılarak hizmet vermeye başladı. Bahçeşehir 2. Kısım Mah. 50. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir