Bahçekent Ticaret Merkezi 1 Yönetiminden Esnaflara açıklama
Bahçekent Ticaret Merkezi 1 Yönetiminden Esnaflara açıklama

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 Yönetiminden Esnaflara açıklama

HABER MERKEZİ

Bahçekent Ticaret Merkezi, içinde bulunduğumuz süreçte oldukça tenhalaşmış,  esnaf ise hizmet yönünden yönetimi eleştirmişti.

Salgın hastalığının artması ile birlikte, esnafın işlerinin oldukça azaldığı belirtilen haberde,  esnaftan aidatlar ile ilgili itirazı 21 Eylül 2020 tarihinde haber sitemizde yayınlanmıştı.

Bazı ticari alanlarda  aidat artış oranlarının yüksek olduğunu dile getiren Bahçekent esnafı, Gazetemizi arayarak konu hakkındaki şikayetlerini dile getirmiş, en çok tepki gösterdiği konu ise aidat zamlarının yüksek olması idi.

Gazetemiz konu ile ilgili olarak Bahçekent Ticaret Merkezi 1 Yönetim Kurulu Başkanı Altan Yoğuran ile görüşerek, aidatlarla alakalı olarak birinci ağızdan bilgi aldı.

Bahçekent Ticaret Merkezi 1’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Altan Yoğuran, “Öncelikle sağlıklı bilgi almak için bizlere gelmeniz bizleri sevindirmiştir. Bundan dolayı sizlere teşekkür ederiz” diyerek sözlerine başladı.

“Aidatlar  4 yıl önceki aidat rakamlarına gore ayarlandı. Zam yapılmış değil”

Başkan Altan Yoğuran, “Sizlerin kanalı ile tüm esnaflarımızdan rica ediyorum. Aidatlar ile ilgili olarak tüm bilgileri sağlıklı olarak bizden öğrenebilirler. Her nerede bir haksızlık görüyorlar ise bize gelip durumu izah etsinler. Birinci ağızdan öğrensinler. Biz esnafımıza elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.  Sizlere gösterdiğim gibi  140 bin lirayı geçmiş alacağımız var. Giderlerimizi size izah ettik. Gelir tablomuz belli.

“Tüm esnaflarımızdan özellikle rica ediyorum. Pandemiden dolayı kendilerinin sıkıntıda olduklarının bilincindeyiz. Fakat sizlerde taktir edersiniz ki burasının sabit bir gideri var. Ve bu gider tamamen aidatlardan karşılanmaktadır.

“Yüksek miktarda aidat alacağımız var. Kimseyi Hacze vermek istemiyoruz. Bizler ile ilgili olumsuz konuşmalar bizi cidden üzmektedir. Tüm esnaflarımızı toplayıp kendilerinin sıkıntılarını dinleyip, neler yapabileceğimizi konuşacağız. Elimizden gelen her türlü kolaylığı gösteriyoruz.

Esnaf arkadaşlarımdan rica ediyorum kulaktan duyma sözlere itibar etmemeleri ve her hangi bir şikayetleri olduklarında bize müracaat etmelerini rica ediyoruz . Aidattan gelen gelirin, kuruşuna kadar nereye harcadığımızı kendilerine belge ile gösterebiliriz” dedi.

Uzun yıllar aidatlara zam yapmadıklarınıda sözlerine ilave eden Başkan Altan Yoğuran, “Yüksek miktarda alacağımızın artmasına rağmen hizmetlerimiz aksamadan devam etmektedir” diyerek, “Tüm gayretlerimiz Ticari sitemizin  daha güzel ve tercih edilebilir hale gelmesidir” diyerek sözlerini tamamladı.

Kontrol Ediliyor

Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Görkemli Düğün!

Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktsşlı, …