Bahçekent Ticaret Merkezi Cep Otopark

Bahçekent Ticaret Merkezine Cep Park Yapılıyor!

Bahçekent Ticaret Merkezine Cep Park Yapılıyor!

Bahçekent Ticaret Merkezi, Mercedes bulvarı yolu üzerinde ki dükkanların önüne cep otopark yapılıyor. Yaklaşık 300 metrelik alanda yapılacak cep otopark, ağaçların kesilmesi nedeniyle birçok tepki aldı. Bir yandan da zor günler geçiren esnaf için faydalı olacağı düşünülüyor. Yaklaşık 13 ağacın kesildiği alanda, ağaçların kesilmesi gerekli miydi, tartışma konusu oldu.

Ağaçların kesilmesine karşı olanlar olduğu gibi destekleyenlerde var. Yanlış planlama ve otopark sorunu yüzünden cadde esnafının iş yapamamasından dolayı kapattığını, cep otoparkın cadde dükkanlarını canlandıracağını düşünenlerde var. Fırınkent , Ahmet Usta Çiğköfte yakın zamanda kapatan esnaflarımızdan sadece birkaçı.

Bahçekent Halkının Cep Otopark Hakkında Yaptığı Yorumlar

BAHÇEKENT, BAHÇEŞEHİR facebook grubunda yapılan paylaşımın altına Bahçekent’liler düşüncelerini yorum olarak paylaştı.

M.Akgun; ” Neden zamanında yapılmadı sonradan insanın aklına takılıyor oysa okumuş bir sürü mimar mühendis varken anlamıyorum ben bu okumuş çocukları
I.Yolcu; ” Yüzyıllık ağaçların kesilmesi şartmıydı ? Bence bunu bir sorgulamalısınız
N.Saraç; ” O cep park vakti zamanında yapılsaydı yazık değilmi kesilen ağaçlara bu kadar doğa düşmanı görmedim hayatımda hiçte memnun kalmadık “
E.Bağcı ” ...BETONa HAYIR * YEŞİLe EVET…

Konu ile alakalı Bahçekent Ticaret Merkezi yönetimi ile Bahçekent Haber olarak iletişime geçtik fakat yanıt alamadık. Herhangi bir açıklama gelirse yayınlayacağız.

Facebook Grubumuz 

Kontrol Ediliyor

AK PARTİ TEŞKİLATI, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ UNUTMADI

  24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bahcekenthaber.com ve medya90.com haber sitesinin İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu …