Bahçekent Ulaşım

Bahçekent’e İETT mi geliyor?

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent’e İETT mi geliyor?

Son bir haftadır bölgemizde bulunan site yönetimlerinin gündeminde İETT bulunmakta. Bahçekent’liler olarak daha önceden yapmış olduğumuz İETT başvurularımıza, bölgemizde nüfusun yetersiz olması ve yeterli talebin olmamasından dolayı Bahçekent’e İETT hattı koyamadıkları cevabını almıştık. Bahçekent’in artan nüfusunu göz önünde bulundurarak İETT başvuruları tekrar gündeme gelmiş oldu. Bahçekent Flora Sitesi yönetimi ve Bahçekent Emlak Konutları yönetimleri 13 Nisan tarihinde, Bahçekent’lilerin taleplerini iletmek için İETT Genel Müdür Yardımcısı Sn.Hasan Özçelik’e ziyarette bulundular.13 Nisan’daki talepler doğrultusunda yapılan çalışmaları İETT Planlama Şefi Özgür Karabüber, bugün 19 Nisan’da yine bölgemizde ki site yönetimlerini misafir ederek bilgilendirdi.

19 Nisan’da yapılan bilgilendirmeye göre bölgemizden Başakşehir, metro ve metrobüs başta olmak üzere daha birçok noktaya İETT hattı koyulması planlanıyor. Bahçekent’imize şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.

Sizde Bahçekent için İETT talebinde bulunarak çalışmaları hızlandırabilirsiniz. İETT Talebinde bulunmak için TIKLAYINIZ.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent esnafı yüksek aidattan şikayetçi

Son dönemlerin en ateşli tartışma konularından biri haline gelen gayrimenkul aidatlarına yönelik şikayetler artıyor. Bahçekent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geç!
Powered by