fbpx

Bahçekentliler Emlak Konut Camiinde İftarda Buluştu

Başakşehir İlçe Müftülüğüne bağlı Emlak Konut Camii, kardeşlik iftarıyla bir araya geldi. Kardeşlik iftarına 50 yakın itikaf yapanlar ile Bahçekentliler birlikte oldu. İftara Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu katıldı.

Başakşehir ilçesine bağlı Emlak Konut Camiinde camii cemaatine iftar yemeği verildi.

İftara Başakşehir Müftüsü Aburrahman Şenoğlu katıldı. Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu Emlak Konut Camiinin Yaşayan Camii olduğunu söyledi

Müftü Şenoğlu, “Burada cemaat ile birlikte iftar açmak çok güzel bir duygu. Burada itikaf yapan gençlerimizi gördükçe çok mutlu oluyorum. Bahçekent’te bulunan Emlak Konut Camii yaşayan bir camiidir. Böyle bir cemaatin arasında bulunmuktan büyük sevinç duydum” dedi.

Emlak Konut  Camii İmamı Asaf İlter, Ramazan ayının ruhuna uygun olarak Bahçekent’te kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacıyla Bahçekentlilere verilen iftarda cemaat ile birlikte iftarını açtı.

Müftü Şenoğlu, Ramazan ayının kardeşlik ayı olduğuna dikkat çekti.

Emlak Konut camii avlusunda düzenlenen iftar yemeğine birçok vatandaş katıldı.. Gerçekleşen iftar yemeği Müftü Şenoğlu’nun yaptığı yemek duası ile sona erdi.

Başakşehir Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu, “Bu akşam cami cemaatimizle birlikte iftar açtık. İftar davetimize katın herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir