Özel Aydın Sağlık Kabini, ekibi ile birlikte 7/24 hizmet verecek.

Bahçekent’liler Sağlık Kabinine Kavuştu!

Hemşire Ali Aydın’ın Başakşehir Bahçekent’te açtığı Sağlık Kabininde, ilk müdahale, enjeksiyon, pansuman, evde bakım hizmetleri, evde enjeksiyon, pansuman, serum takma, diyabetik ayak pansumanı, tansiyon ve şeker ölçme gibi birçok hizmetler verilecek.

Özel Aydın Sağlık Kabini, ekibi ile birlikte 7/24 hizmet verecek.

Bahçekent Haber olarak, Sağlık Kabinini gezerek, işletme sahibi Ali Aydın’dan bilgi aldık. Kendisi ile Bahçekent’te nasıl bir hizmet vereceklerini konuştuk. Yapmış olduğumuz röportajı siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

Ali Aydın kimdir? Kısaca kendinizden bahseder misiniz?

1995 doğumluyum. İlk ve orta okul yıllarımı Samsun’un Alaçam ilçesine bağlı Gökçeboğaz İlkokulunda okudum. Liseyi Samsun’un Bafra Sağlık Lisesinde okudum. Üniversiteyi ise Yeniyüzyıl Üniversitesi  Hemşirelik bölümünde tamamladım.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve yöneticiliği bölümünden mezun oldum.

Sizde bu yüksek tecrübe nasıl oluştu?

Meslek hayatıma stajer olarak başladım.  Stajımı Samsun Devlet Hastanesinde tamamladım.
İş imkanları ve şehir olarak İstanbul’u tercih ettim. Okurken ilk olarak bir özel ambulans şirketinde çalıştım.

Gaziosmanpaşa’da bulunan özel Yıldız Akademia Hastanesinde Yenidoğan Yoğun bakımda 1 yıl çalıştım. Oralarda çalışırken bir kaç özel hastaneden bize çalışmak için teklifler gelmeye başladı. Ben bunların içinde Sefaköy’de bulunan Özel Rumeli Hastanesini tercih ettim. Uzun bir müddet acilde çalıştım. Orada çok yüksek bir tecrübe sahibi oldum. Daha sonra bana görev olarak Sorumlu Rehber Hemşire olarak görev verdiler.

İstinye Üniversitesi Liv Hospital’de inme servis hemşiresi olarak görev yaptım.

Sağlık Kabini açmak fikri sizde nasıl oluştu?

Ben bu işler ile uğraşırken, hep sürekli olarak insanlara daha fazla nasıl faydalı olabilirim diye düşünüyordum.  Bu düşüncelerimin asıl sebebi, görmüş olduğum hizmetleri yetersiz görüyordum. Ayrıca fiyatlar astronomikti. İnsanlar için yüksek fiyat olarak görüyordum.

Halkımızı bu konuda muzdarip gördüm. İnsanlara daha kaliteli hizmeti, daha ekonomik fiyata nasıl sunarım diye düşündüm. Böyle bir hizmet yapmanın vatandaşa en güzel bir hizmet olduğu kanaatindeyim. Bebek, çocuk, gebe ve yaşlılar başta olmak üzere merkezimizde verdiğimiz Tüm Hemşirelik Hizmetlerini hastalarımızın konforu için kendi evlerinde de sunmaktayız.

Bahçekent’e açmanızın sebebi nedir? Niçin Bahçekent?

Bahçekent’e üç yıl önce bir engelli kardeşimize enjeksiyon yapmak için gelmiştim.  Daha sonra askere gittim. Bahçekent’e geldiğimde uzun bir zaman geçmesine rağmen, nüfus artmış ve gittiğim gibi değildi. Burada ciddi bir sağlık probleminin olduğunu farkettim.  Nişanlım ile karar verdik. Buradaki insanlara hizmet vermeliyiz diye düşündük. Burada insanların yaralarına merhem olabiliyorsak kendimizi çok mutlu hissederiz.

Umuyoruz ki Bahçekent halkı bizden memnun kalacaktır. Sebebi işimizi nişanlım ile severek yapıyoruz. Ayrıca kendimizi sürekli olarak yeniliyor, teknolojiyi takip ediyoruz. Bismillah diyerek işimize başladık. Rabbimin yardımı ile inşaallah yolumuza devam edeceğiz.

Özel Aydın Sağlık Kabini
Bahçeşehir 2. Kısım 50. Yıl caddesi Bahcekent Ticaret Merkezi 2. Blok no 14/1
İletişim : 0530 564 9112

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …