Bahçekentliler’den yardım kampanyasına yoğun ilgi

Başakşehirli vatandaşlar yardım kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden zarar gören vatandaşlara Bahçeşehir ve Bahçekentli vatandaşlar yardımlarına devam ediyor.

Yaraların sarılması için Bahçeşehir’de bulunan PazarTürk’te tüm Bahçekentliler adeta seferber olmuş vaziyette. Bölgeye gönderilecek yardım kolilerinin burada tırlara yüklenmesine devam ediliyor.

Depremzedelere gönderilmek üzere görevlilere battaniye teslim eden bir Bahçekentli, yaşanan acının tarifinin olmadığını söyledi.

Bu arada gençlerin çoğunlukta olması gözden kaçmadı. Tüm öğrenciler kızlı, erkekli kendi üzerlerine düşeni hakkıyla ifa ediyorlar. 

Başakşehir başlattığı yardım seferberliği ile, ilçe genelinde toplanılan yardımlar yardımseverlerin katkılarıyla ayrıştırılarak tırlara yükleniyor.

Depremzedelere ihtiyaçlarını göndermeye çalışan Bahçekentliler. Yardım için deprem bölgesine gidemediklerini dile getirerek, “Elimizden geldiğince maddi destek göndermeye çalışıyoruz. Depremde, enkaz altında kalanlar, orada üşürken. biz de burada üşüyoruz. Bizlerde ruhen enkazın altındayız.  Allah devletimize güç versin” şeklinde konuşarak dua temennisinde bulundular.

Kontrol Ediliyor

Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Görkemli Düğün!

Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktsşlı, …