Bahçekent'te Feci Kaza

Bahçekent’te Feci Kaza! [Video]

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent’te Feci Kaza!

Dün öğle saatlerinde Bahçekent’te trafik kazası yaşandı. Kazanın yaşandığı noktaya trafik lambası yeni konulmuştu fakat bazı eksiklikler halen mevcut. Bu eksiklerden biri olan Hadımköy yolu tarafından Bahçekent’e giriş yapmak  için sol yöne doğru ışıklandırma yapılmaması dün büyük bir kazaya yol açtı.

Kazanın görüntüleri Whatsapp ihbar hattımıza ulaştı. Görüntüleri izlediğimizde motorsiklet sürücüsünün aşırı süratli olduğunu görmekteyiz fakat iki tarafta da ışık ihlali yok. Görüntülerden de gördüğümüz gibi sinyalizasyon da problem mevcut. Her iki istikamette de dönüşler için ayrı ışıklandırma olmaması bu gibi problemleri ortaya çıkarmakta.

Olay yerinde Bahçekent esnafları ilk müdahaleyi yaptı. Motorsiklet sürücüsü ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Yapılan müdahaleler sonrası sürücü, hastanede yaşamını yitirdi. Bu gibi olayların tekrarının yaşanmamasını diliyoruz.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent esnafı yüksek aidattan şikayetçi

Son dönemlerin en ateşli tartışma konularından biri haline gelen gayrimenkul aidatlarına yönelik şikayetler artıyor. Bahçekent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geç!
Powered by