fbpx

Bahçeşehir Alışveriş Festivali Çok Yakında!

Kelebek hastası olan çocuklar için yola çıkmış Kelebek Çocuklar Derneği yararına düzenlenecek olan Bahçeşehir 1. Alışveriş Festivali 6-7-8 Nisan tarihlerinde Malima Davet Salonu’nda ( Pazartürk yanı ) gerçekleştirilecektir. Dernek Başkanı Fulden Uras festival boyunca Bahçeşehir sakinleriyle olacaktır.  Birçok il ve ilçeden esnafın katılacağı festivalde standlar için öncelik Bahçeşehir 2.kısım mah. ve Bahçekent esnaflarının olacaktır.

Bahçeşehir 2.Kısım Mah. muhtarı Dilek Büyükköstenceli “ Stand satışlarında öncelik Bahçeşehir 2.kısım mahallesi ve Bahçekent esnaflarında olacaktır. Katılımcı grupları ayarlarken hassas davranacağız. Aynı işlevdeki standların çok fazla sayıda olmamasına özen göstermek istiyoruz ki katılımcılar için verimli bir festival olsun. Tanıtımlar sosyal medyalardan ve pankartlar ile duyurulacaktır. Sponsorlu reklamlarda verilecektir. Satış standları 3 günlüğü 1000 TL, tanıtım standları 3 günlüğü 1500 TL olarak satılacaktır. Ödemeler Kelebek Çocuklar Derneği banka hesabına yapılıp makbuzları alınacaktır. ” diyerek tüm esnaflarımızı festivale davet etti.

 

KELEBEK HASTALIĞI NEDİR?

Kelebek hastalığı (Lupus) ya da tam adıyla Sistemik Lupus Eritematozus vücutta pek çok organı birden tutan romatizmal bir hastalıktır. Yüzde kelebek tarzında kırmızı döküntüyle karakterize olduğundan halk arasında kelebek hastalığı olarak bilinir. Lupus hastalığı otoimmün olarak tabir edilen hastalıklardandır. Otoimmün hastalıklarda hastanın bağışıklık sistemi hatalı çalışarak kişinin kendi hücrelerini yabancı madde olarak algılar. Lupus hastalığında da vücutta önemli bir yapı taşı olan “kollajen” isimli maddeye bağışıklık sistemi saldırmaktadır.

İletişim İçin
Banu Hoşboy
0541 859 3886

Kontrol Ediliyor

Başakşehir’in manevi atmosferinde bayram namazı

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinlerini Başakşehir Millet Bahçesi ve Bahçeşehir Gölet’te kılınan bayram namazında buluşturdu. Binlerce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir