fbpx
Bahçekent Derneği Logo

BAHDER – Bahçekent Derneği Kuruldu!

BAHDER – Bahçekent Derneği Kuruldu!

Dernekleşme kararı alan BAHÇEKENT, BAHÇEŞEHİR facebook grubu, geçtiğimiz haftalarda Bahçekent Derneği için dilekçe teslim etmişti. BAHDER – Bahçekent Derneği kurulması valilikten bu hafta resmen onay aldı. Artık Bahçekent’lilerin bir derneği olacak!

BAHDER Neden Kuruldu?

Dernek, Bahçekent bölgesinde yaşayan insanların bir araya gelerek, sosyal kültürel eğitim ve  sivil toplum faaliyetleri ile dayanışmayı sağlamak amacıyla organizasyonlar yapmak, Bahçekent’in daha yaşanabilir olması için altyapı güvenlik eğitim sağlık yol elektrik ve benzeri hizmetler ile ilgili eksiklikleri tespit ederek bunlarla ilgili kurumlarda girişimde bulunmak için kurulmuştur.

BAHDER Ofisi Nerede?

BAHDER Ofisi Adresi: Bahçekent Ticaret Merkezi 656.Ada 3.Blok No: 4
Onur Market Arkası, Dağdelen Su yanı

Konu ile alakalı Bahçekent Derneği başkanı Habip Göydağ ” Derneğimiz tüm Bahçekent’lilere hayırlı olsun. Artık Bahçekent’i resmi olarak temsil edecek bir derneğimiz var. Dernek ofisimizin tadilatlarını 15 gün içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. Daha sonra üye alımlarına başlayacağız, Bahçekent halkını Bahçekent’e sahip çıkmak için üyeliğe davet ediyoruz. ” dedi.

Komşularımız ile kurduğumuz ve Bahçekent Haber olarakta kurucu üyesi olduğumuz Bahçekent Derneği’nin tüm haberlerini sitemizde yayınlayacağız. Facebook Grubumuza’da Katılmayı Unutmayın!

BAHÇEKENT, BAHÇEŞEHİR Facebook Grubu

Kontrol Ediliyor

Sigorta Konusunu Uzmanına Sorduk: Mehtap Çetin ile Röportaj

Terör saldırısında aracınız zarar görürse ne olur, sigortacılık sektörü gençlere iş vaadediyor mu, en ilginç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir