Başakşehir Belediyesi Başkanı Bahçekent'lileri Ziyaret Etti!

Başakşehir Belediyesi Başkanı Bahçekent’lileri Ziyaret Etti!

Başakşehir Belediyesi Başkanı Yasin Kartoğlu, bugün Bahçekent’liler ile buluştu.

Geçtiğimiz sene 31 Mart’ta düzenlenen fidan dikme etkinliğinin tekrarı Bahçekent site sakinleri ve çocuklarında katılımlarıyla yeniden gerçekleştirildi. Daha sonra Hayatpark’ta bölge sakinleri tarafından yoğun katılım olan etkinlikte Bahçekent için yapılacak olan; geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz Sağlık Ocağı ve İETT Peron projelerinin yanı sıra birçok  proje hakkında bilgiler verildi.

Kadınlar ve Çocukların Sosyalleşebilmesi İçin;

Başakşehir Belediyesi Başkanı Yasin Kartoğlu, Bahçekent’e kadınların ve çocukların sosyalleşebilmesi için Başakşehir ilçesinin birçok noktasında bulunan bilgi evleri tarzında alanlar yapılacak bilgisini verdi. Yapılacak projede kadınlar ve çocukların bilgiler edinip, eğlenceli vakit geçirmesi hedefleniyor.

Ulaşım Konusuna Değinildi;

Sayın Yasin Kartoğlu, yakında açılacak olan Çatalca Gişeleri ile otoyoldaki yoğunluğun azalacağı bilgisini verdi. Ayrıca Başakşehir ilçesinden direkt olarak Bahçekent’e ulaşım sağlamak için yeni 4 şeritli otoyol yapıldığını ve yol inşaatının %85’inin tamamlandığı bilgisini verdi. Ayrıca Bahçekent için yeni büyük İETT hatları konulacağının bilgisini verdi.

Ramazan Etkinlikleri Yine Bahçekent’te!

Geçtiğimiz sene Bahçekent’te düzenlenen Ramazan etkinlikleri yine Hayatpark’ta yapılacak. Konu ile alakalı sayın Yasin Kartoğlu ” İnşallah biz burada Ramazan ayını bir ay boyunca çocuklar ile hep beraber dolu dolu yaşayacağız. Çocuklarımıza burdan söz vermiş oluyoruz. ” dedi.

 

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …