Başakşehir Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanlarında!

Başakşehir Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanlarında!

Başakşehir Belediyesi Ramazan Etkinlik Alanlarında!

Başakşehir Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Sular Vadisi ve Bahçekent Hayatpark bölgesinde oluşturduğu özel alanlarda hem Ramazan’ın huzurlu bir şekilde geçmesini sağlıyor hem de ilçe sakinlerinin istek, talep ve şikâyetlerine yerinde çözüm üretiyor.

Başakşehir’lilerin huzurlu bir Ramazan geçirmeleri ve belediye hizmetlerine daha rahat ulaşmalarını sağlamak için Başakşehir Sular Vadisi ve Bahçekent Hayatpark bölgesinde özel alanlar oluşturuldu. Başakşehir Belediyesi bünyesindeki İletişim ve Koordinasyon Merkezi (BİKOM), Bilgievleri ve Living Lab Merkezi’nin Ramazan etkinlik alanlarında kurduğu stantlarda ilçe sakinleri belediyenin çalışmaları hakkında bilgilendiriliyor.

BİKOM 7/24 Başakşehirlilerin hizmetinde

Başakşehir Belediyesi İletişim ve Koordinasyon Merkezi (BİKOM), Sular Vadisi ve Bahçekent Hayatpark etkinlik alanlarında vatandaşların belediye müdürlükleri ve çalışmaları hakkında tavsiye, istek, talep ve şikâyetlerini yüz yüze dinliyor. Başakşehir’lilere 7/24 hizmet veren BİKOM, vatandaşlardan gelen talep ve şikâyetleri aynı gece içerisinde ilgili müdürlüklere ileterek, sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretilmesini sağlıyor.

Bilgievleri Ramazan etkinlik alanlarında

Her geçen gün artan öğrenci sayısı ve aile sıcaklığında verilen eğitimleri ile Başakşehir’li çocukların adeta ikinci evi haline gelen Bilgievleri de etkinlik alanlarında yerini aldı. Bilgievleri standında çocuklar için her akşam birbirinden renkli etkinlikler düzenleniyor. Ayrıca Bilgievlerinin çalışmaları ve hizmetleri konusunda hem öğrencilere hem de ebeveynlere bilgi veriliyor.

Çocuklar için her akşam özel etkinlikler

Başakşehir Belediyesi, etkinlik alanlarında çocuklar için birbirinden renkli ve neşeli etkinlikler düzenliyor. Çocuklar, kendileri için özel olarak hazırlanmış alanlarda kukla gösterilerinden gölge oyunlarına, Hacivat – Karagöz’den jonklör gösterilerine kadar birbirinden eğlenceli programlarla Ramazan’ın sevincini hep birlikte yaşıyor.

 

Kontrol Ediliyor

Ali Efe: Tüm Öğrencilerimize ücretsiz ulaşım sağlayacağız

  Adalet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Ali Efe 31 Mart yerel seçimleri öncesinde konuğumuz …