fbpx
Başakşehir İçin Son Anket Sonuçları Yayınlandı!

Başakşehir İçin Son Anket Sonuçları Yayınlandı!

Bahçekent’liler 31 Mart’ta yapılacak seçimle birlikte Şehit Vedat Barceğci İlkokulunda ikinci kez oy kullanacaklar. Seçime günler kala Başakşehir ilçesi için anketlerde durum ne? Geçtiğimiz seçimlerde başarı yakalamış ORC araştırma şirketi konu ile ilgili anket sonuçlarını yayınladı.

Başakşehir Belediye Başkanlığı İçin;

ORC araştırma şirketinin yayınladığı anket sonuçlarına göre Başakşehir’de %47,7 ile Cumhur İttifakı Adayı Yasin Kartoğlu önde gözüküyor. Millet İttifakı’nın adayı Abdulhadi Akmugan ise %38.1 olarak dikkat çekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin;

31 Mart 2019’da gerçekleşecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz aday hangisidir sorusuna Başakşehir’liler %51,6 oy oranı ile Binalı Yıldırım yanıtı verdiklerini görmekteyiz. Ekrem İmamoğlu ise Başakşehir’lilerden %43,7 oranında oy almış durumda.

Bahçekent’liler 2018 Seçimlerinde Ne Karar Vermişti?

Geçtiğimiz yıl Bahçekent’lilerin Şehit Vedat Barceğci İlkokulunda ilk oylarını kullanmış olduğu 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi gerçekleşmişti. Peki bu yapılan seçimde Bahçekent’lilerin oy kullandığı sandıklardan ne sonuç çıktı?

Yüksek Seçim Kurulu’ndan almış olduğumuz bilgilere göre %89 seçime katılım oranı olan Bahçekent’te, Milletvekili seçiminde AK Parti %36,6, Cumhuriyet Halk Partisi %30,1 oranında oy almış durumda. Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise Recep Tayyip Erdoğan %44,8, Muharrem İnce %43,3 oy almış durumda.

 

Kontrol Ediliyor

HBX AR-GE’nin Escherichia coli ve Listeria Monocytogenes yaşamı tehdit eden bakteriler üzerinde yaptığı bilimsel çalışmaları başarıyla sonuçlandı

ADÜ Teknokent içerisinde faaliyet gösteren Karya Farma HBX Ar-Ge (BAP) birbirinden ilginç patentli spesifik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir