fbpx

Başkan Yasin Kartoğlu, Emlak Konut Camii’ni ziyaret etti

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Cuma günü Cuma namazını kıldıktan sonra Bahçekent’te bulunan Emlak Konut Camii’ni ziyaret ederek Din görevlileri Asaf İlter ve Oğuzhan Yıldırım ile görüşerek kendilerinden Camii ile ilgili bilgi aldı.

 

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Cuma günü Cuma namazını kıldıktan sonra Bahçekent’te bulunan Emlak Konut Camii’ni ziyaret ederek Din görevlileri Asaf İlter ve Oğuzhan Yıldırım ile görüşerek kendilerinden Camii ile ilgili bilgi aldı.

Ziyarette Başkan Kartoğlu’na, yaz Kur’an Kursu hakkında bilgi veren Emlak Konut Camii İmamı Asaf İlter “Camilere gelen çocuk ve gençlere Kur’an-ı Kerim’in yanı sıra temel dini bilgilerde öğretiyoruz. Hz. Peygamber (sav)’in örnek hayatı, inanç esasları, ibadetler, abdest, namaz, zekat, hac, oruç gibi bilgilerde öğretiyoruz” dedi.

Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Kartoğlu, çocuklara dondurma ve kek ikram etti. Başkan Kartoğlu, dini eğitim almak isteyen çocuklar için böyle bir fırsatın oluşturulmasının güzel olduğunu belirterek çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kontrol Ediliyor

Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Bahçekent Emlak Konutları Camiinde, Yaz Kur’an Kursu kapsamında Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir