fbpx

Isıtma Faturalarına Çözüm Aranıyor

Bahçekent Emlak Konut ve Bahçekent Flora site sakinleri, taraflarına fatura edilen ısıtma giderlerini yüksek ve adaletsiz bulduklarını ifade etmeye başladı.

İtiraza konu olan 40 günlük sürecin önceki fatura döneminin daha soğuk olması ve tutarın daha az gelmiş olması sebebiyle çok olduğu öne sürülmekte. Dairelerin benzer metrekarelerinin oturan ve oturmayanlar göz önüne alındığında bazılarında adaletsiz tutarlar olduğu iddia ediliyor.

Konuyla ilgili Bahçekent Emlak Konutları 656.ada site yönetimi açıklamada bulundu. Edindiğimiz bilgiye göre, önceki sayaç okuma firmasının 682 daireyi tek tek okumadan, adaletsiz bir şekilde faturalandırma yapmasından dolayı sayaç okuma firmasının değiştiği, tüm bloklarda tek tek saatlerin incelenip adaletli tutarların yansıtıldığı ifade edildi. Önümüzdeki aylarda faturaların adaletli bir şekilde faturalandırılacağını ve ek olarak itirazı olan site sakinlerinin kaydedilerek sayaçlarının tekrar incelenebileceği belirtildi.

03.05.2018
Haber: Göksel Törün
goksel@bahcekenthaber.com

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir