fbpx

İstanbul Havalimanı Başmüdürlüğüne Özkan Polat atandı

DHMİ İstanbul Havalimanı’na Başmüdür olarak Özkan Polat atandı.

Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) İstanbul Başmüdürlüğüne Özkan Polat tayin oldu.

Bahçekent Haber ekibi, yeni görevinde hizmete başlayan Devlet Hava Meydanları İşletmesi İstanbul Başmüdürü Özkan Polat’ı nezaket ziyaretinde bulundu.

Nezaket ziyaretine Bahçekent Haber’in İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu, STK’lar ile ilgili konularda uzman bir araştırmacı olan Osman Aydemir ve Bahçekent’te açılacak olan Hayat Park Cafe’nin sahibi olan Abdülkadir Sandıkçı katıldı.

Yeni görevine tayin edilen Özkan Polat’a, ziyaret ekibi görevinde üstün başarılar dileyerek başarılarının artarak devam etmesini arzu ettiklerini dile getirdiler.

STK’lar ile ilgili mevzuatlarda uzman olan Osman Aydemir “Sayın Özkan Polat ile çok özel bir dostluğumuz vardı. Kendisini yakinen tanıdığımdan dolayı  bu konuda oldukça tecrübelidir. Kendisine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu ziyaretten çok memnun kaldığını söyleyen Özkan Polat “Ziyaretiniz bizleri sevindirmiştir. Bizleri duanız ile destekleminizi sizlerden rica ediyorum” dedi.

 

Kontrol Ediliyor

İstanbulda kofona bayramı

Marmara Denizi’nde en son 10 yıl önce tezgahlarda yerini alan kofana balığı adeta akın etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir