Kaymakam Uğur Turan’dan Roman derneğini ziyaret

Başakşehir Kaymakam Uğur Turan,  Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit AKMAN’ı Bayramda ziyaret etti.

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan eşi ile birlikte  Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ile sıcak sohbette bulundu.

İstanbul’un Başakşehir İlçesinde Kaymakam Uğur Turan, Roman derneğini bayramda ziyaret ederek tüm Hoşderelilerin bayramlarını kutladı.

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan eşi Nihal Hanım ile birlikte Dernek Başkanı Cavit Akman ve bölge vatandaşları ile  Hoşdere’nin geçmişi ile ilgili sohbet ederek, neler yapılabilecekleri noktasında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyarete Başakşehir Zabıta Müdürü Faruk Öztürk ile Bahçekent Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Kutlu’da iştirak etti.

Hoşdereliler ile samimi sohbet

Bayramlaşması sırasında Hoşdere sakinlerinin Kaymakam Uğur Turan ile yakın sohbetleri dikkat çekti.

Dernek Başkanı Cavit Akman, ziyarette, devletin tüm desteğini Kaymakam Uğur Turan döneminde yaptığı hizmetler ile hissettiklerini ve kendisini çok sevdiklerini söyledi.

Kaymakam Uğur Turan’da, Roman vatandaşlar ile güzel hatıralara anıları olduğunu kendilerini Hoşdere’de ağırlamaktan çok memnun olduğunu ifade etti.
Ziyaretin ardından Kaymakam Uğur Turan, Dernek Başkanı Cavit Akman’dan “Sizlere bir telefon kadar yakınız. Her türlü sıkıntınızda bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz” diyerek tüm ziyarete gelen tüm Hoşderelilerin Bayramlarını tebrik ederek Dernekten ayrıldı.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …