Konu Komşu İftardaydık

31 Mayıs Perşembe akşamı Bahçekent Emlak Konut 1. Kısım 656. Ada site sakinleri “Konu Komşu İftardayız” etkinliğinde bir araya geldi. Sitenin orta alanında süs havuzları kenarına kurulan masalarda iftar açıldı, yemekler paylaşıldı ve dualar okundu.

Çocuklar da unutulmadı; yüz boyama ve oyun etkinlikleri oldu.

Site yönetiminin yanısıra Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpür de katılımcılar arasındaydı. Yemeğin ardından söz alan Köpürür sitemiz ve Bahçekent için çalışmaya devam edeceklerini belirterek :

“Bölgenize ulaşım imkanlarını arttırma projelerimiz var. Bu hafta sefere başlayan 144M seferlerini arttırma planımız var. Ayrıca Boğazköy’deki durakları bölgenize taşımayı düşünüyoruz. Bu bölgeye yeni hatlar getirmek için çalışmalarımız var. Hayatpark ve çevresini daha da güzelleştireceğiz. Sahipsiz köpekler için barınak projemiz var. Bahçekent’e bir Aile Sağlık Merkezi kurulacak.”

İftar buluşmasına dair site yönetiminden de sosyal medyada paylaşımlar yapıldı.

Hüseyin Oktay:
Ramazan bereketini paylaşmak ve komşuluk ilişkilerimizi geliştirmek adına sitemizde iftar organizasyonu düzenledik. Gönül soframızda komşularımızın evlerinde pişirdiği birbirinden lezzetli yemekler vardı.
Birliğimiz daim olsun.

İlker Kanak:
Bu güzel organizasyon da emeği geçen,müsait olup iştirak eden,musait olamayıp gönülleri bizlerle olan herkese şahsım adına teşekkürü bir borç bilirim. Rabbim tutulan Oruçları, semaya açılan elleri kabul eylesin.

01.06.2018

Haber: Göksel Törün

goksel@bahcekenthaber.com

Kontrol Ediliyor

Flora 657/2 Yönetimi Çocuklara Çevreyi Korumayı Öğretti

Bahçekent’te bulunan Flora 657/2 Yönetim Kurulu Başkanı Necip Yeşil tarafından site içerisinde Bugün saat 17.00′ …