fbpx

Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Bahçekent Emlak Konutları Camiinde, Yaz Kur’an Kursu kapsamında Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

 

Kur’an eğitimi alan öğrencilere hediyeleri dağıtan Emlak Konut  Cami Din Görevlisi Asaf İlter ile Din Görevlisi Oğuzhan Yıldırım  Kur’an-ı Kerim ve cami ortamını çocuklara sevdirmek için böyle bir çalışma yaptığını söyledi.

Emlak Konut Camii Din Görevlisi Asaf İlter “Sizin en hayırlınız Kur’an-ı öğrenen ve öğreteninizdir.’ hadisine binaen Emlak Konut Camiinde Kur’an eğitimi gören öğrencilerimize çeşitli hedileler dağıttık. Kur’an-ı ve cami ortamını çocuklarımıza sevdirmeyi teşvik etmek için bu buna benzer çalışmalarımız yaz kuran kursları döneminde de inşallah devam edecektir. Emeği ve katkısı olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Yarınlarımızın geleceği çocuklarımız her şeyin en güzeline layıktır.” diye konuştu.

Din Görevlisi Oğuzhan Yıldırım ise “Çocuklarımız 6 haftalık sürede Kur’anı Kerimi okumaya başladılar. Çokta başarılı oldular. Sizler vasıtası ile tüm Bahçekentlilere sesleniyorum. Bizler  her zaman din eğitimi vermeye hazırız. Başarılı öğrencilerimizi bekliyoruz” diyerek velilere seslendi.

Soldan sağa: Emlak Konut Camii Din görevlileri Asaf İlter ile Oğuzhan Yıldırım

Açılan kurslardan dolayı ailelerden olumlu tepkiler aldıklarını belirten Asaf İlter, “Kurslara ilgi oldukça yoğun. Ailelerden çok olumlu tepkiler alıyoruz. Kursumuz ilk mezunlarını verdi. 100 çocuğumuz Kur’an-ı Kerim okumayı öğrendi.” Şeklinde konuştu.

Kontrol Ediliyor

Başkan Yasin Kartoğlu, Emlak Konut Camii’ni ziyaret etti

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Cuma günü Cuma namazını kıldıktan sonra Bahçekent’te bulunan Emlak Konut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir