Mugga Mug Bahçeşehir Açıldı

Mugga Mug İşletmecisi Cafer Aslan: Beylikdüzü Kalfalık eserimizdi. Burası ise Ustalık eserimiz oldu. Bir üst kalite oldu” dedi.

MUGGA MUG Nargile – Coffee – Restaurant Bahçeşehir Şubesi Açıldı. Medya90 ve BahçekentHaber olarak açılıştan görüntülerimizi sizlerin bilgisine sunuyoruz.

1980 yılından beri hizmet sektöründe saygın bir iz bırakan, Avrupa’da 30 yılı aşkın sürede döner, pizza, giyim, market ve nargile Cafe&Restaurant sektörlerinde birçok başarılı şubeye imza atan Mugga Mug İşletmecisi Cafer Aslan “2018 yılında işletme serüvenimi Türkiye’ye taşıyarak İstanbul Beylikdüzü (900 M2) ve İstanbul Bahçeşehir (1550 M2) şubelerinde lezzet dolu anlar yaşatıyorum.
Mugga Mug, dünya mutfağının enfes lezzetlerini sunan lezzetleri ile, Nargile keyfinin rhat ve feah atmosferinde, müşteri memnuniyeti ile misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Her bir ziyaretçimizle bir dostluk köprüsü kurmayı hedefliyoruz” şeklinde konuşarak sözlerine şu şekilde devam etti:

Mugga Mug İşletme Sahibi Cafer Aslan

“Mugga Mug, sadece bir mekan değil, aynı zamanda bir lezzet serüvenidir. Büyüme arzumuz, siz değerli misafirlerimizle daha fazla anı paylaşmak ve lezzetin zirvesine ulaşmaktır. Öncelikle Hoşgeldiniz. Herkese teşekkür ediyorum. Bugün dostlar beni yalnız bırakmadı. Herşey çok güzeldi yerli yerince oldu. Yaklaşık 35 yılımız Viyana’da geçti. Orada çeşitli işyerleri açtık. Beylikdüzü Kalfalık eserimizdi. Bahçeşehir ise Ustalık eserimiz oldu. Bir üst kalite oldu. Her zaman üstüne koyarak gitmeniz lazım. Benim düsturumda bu zaten. Her işimde Elhamdülillah üstüne koyarak giderim. Rabbim bizleri gurur ve kibirden uzak eylesin. Herşey yoluna girecek inşaallah. Güzel bir açılış oldu.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bizde Medya90 ve BahçekentHaber olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …