fbpx
Arnavutköy'de, sürücüsünün otomobilden indiğini fark eden hırsız harekete geçerek, ön koltukta bulunan çantayı çaldı. Polis ekiplerince yakalanan E. G., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Otomobilin ön koltuğundaki çantayı çalan hırsız yakalandı

Otomobilinden inen kişiyi gözleyen hırsız, araç sahibi uzaklaştıktan sonra ön koltuktaki çantayı saniyeler içinde çaldı. Hırsızlık anları araç kamerasına yansırken, 5 suçtan aranması olan şüpheli yakalandı.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENDİ

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğine bağlı ekipler Arnavutköy Yavuz Selim Mahallesi ve daha önceden de Başakşehir Güvercintepe Mahallesinde yaşanan otomobilden hırsızlık olaylarıyla ilgili çalışma başlattı. Polis, hırsızlık olaylarının meydana geldiği bölgede güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelinin eşkal ve kimliğini tespit etti. Ekipler, fiziki takibe aldığı şüpheliyi 24 Şubat Pazartesi günü Maltepe’de yakaladı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen E. G.(30)’nin 7 adet suç kaydı ve 5 adet aranmasının olduğu ortaya çıktı. Şüphelinin 2 ayrı otomobilden 7 adet tapu, kimlik, ehliyet, 15 adet kredi kartı ve ziynet eşyası çaldığı belirtildi. Şubede işlemleri tamamlanan E. G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HIRSIZLIK KAMERADA

Öte yandan, şüphelinin 2 ayrı otomobilden 7 adet tapu, kimlik, ehliyet, 15 adet kredi kartı ve ziynet eşyası çaldığı da belirtildi. Şubede işlemleri tamamlanan E. G., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kontrol Ediliyor

İstanbulda kofona bayramı

Marmara Denizi’nde en son 10 yıl önce tezgahlarda yerini alan kofana balığı adeta akın etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir