Özata Baklava Bayram için Tatlı Siparişlerini almaya başladı

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala insanların misafir ağırlamaya çalıştığını belirten Özata Baklava’nın işletme Sahibi Alper Fatih Şahbaz, şimdiden siparişleri almaya başladıklarını söyledi.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının girmesine ve Ramazan Bayram’ına sayılı günler kala, Ramazan Bayramı için de hazırlıklar başladı. Bahçekent’te bulunan Özata Baklavacısı İşletme Sahibi Alper Fatih Şahbaz, “Ramazan Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde bayram hazırlıklarına başladık. 

Alper Şahbaz “Ramazan Bayramı siparişlerini almaya başladık. Ustalarımız siparişleri hazırlamaya başladılar. İnşallah Bayram Sabahı  müşterilerimize siparişlerini güzel bir şekilde sunacağız. Ramazan Bayramı’nın yaklaşması nedeniyle ekip halinde çalışıyoruz, hazırlıklarımız tamamdır. Vatandaşlarımız siparişlerini 0507 677 73 66 numaradan  bizlere bildirebilirler”dedi.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının gitmesine ve Ramazan Bayram’ına sayılı günler kala, Ramazan Bayramı için de hazırlıklar başladı.

Özata Baklavalarını üreterek ilçeye hizmet veren Şahbaz, sipariş vermek isteyen vatandaşlarımızın Trend Yol veya Yemek Sepeti gibi uygulamalardan sipariş verebileceklerini dile getirdi. Özata Baklava hem ramazan için hem de bayram tatlıları için siparişleri almaya devam ediyor. Vatandaşların her zaman tatlı siparişi verebileceği çeşit çeşit tatlılarla damak tadınıza en uygun olanı seçebilme fırsatı sunuyor.Fiyatların uygun oluşunun tatlılarda herhangi bir tatlandırıcı ve yan ürün değil, doğal ürün kullanımından kaynaklandığını söyleyen Şahbaz, “Bizim üzerinde durduğumuz en önemli şey doğal ürünler kullanmak ve hijyene önem vermektir. Bu nedenle de tatlıdan anlayanlar tarafından sipariş alıyoruz. Ramazan Bayramı için toplu sipariş almaya başladık.  İnsan sağlığı çok önemli ve tatlılarımızda glikoz değil, pancar şekeri kullanıyoruz” diye bilgiler verdi.

Özata Baklavacısı İşletme Sahibi Alper Fatih Şahbaz, “Ramazan Bayramı’na yaklaştığımız şu günlerde bayram hazırlıklarına başladık.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …