fbpx

Serdar Gergin’in babaannesi Naile Gergin, 93 yaşında hayata veda etti

AK Parti Başakşehir 1. Kısım Mahalle Teşkilat Başkanı Serdar Gergin’in babaannesi vefat etti. Naile Gergin’in cenazesi, memleketi olan Batman’da defnedildi.

AK Parti Başakşehir 1. Kısım Mahalle Teşkilat Başkanı Serdar Gergin’in babaannesi vefat etti. 93 yaşında hayatını kaybeden Naile Gergin’in cenazesi, memleketi olan Batman’da defnedildi.

Başakşehir 1. Kısım Mahallesi Teşkilat başkanı olarak görevine devam eden Serdar Gergin, taziye ziyaretlerini Boğazköy Merkez Camiinin avlusunda kabul etti.

Taziye Ziyaretine birçok Partili dostlarının iştirak ettiği Boğazköy Camiinde, Serdar Gergin vefat eden babaannesi için Kur’an Ziyafetinin yanı sıra gelenlere ikramlarda bulundu.

Boğazköy Camii taziye ziyaretine, Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür, İlçe yönetim üyeleri ve mahalle sorumluları Hülya Belgi, Fikriye ŞAHİN, Tolga Ertuğrul, Ak parti 1.Kısım Mahalle Başkanı Serdar Kalbişen 2. Kısım Mahalle Başkanı Kaan Ulutaş, 1. Kısım 2. Kısım Mahallesi kadın kolları üyeleri ve birçok Boğazköy Camii cemaatinden vatandaşlar iştirak etti.

Taziyeye gelenler “Teşkilat Başkanımızın kıymetli babaannesi Naile Gergin’in vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendik. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz” diyerek üzüntülerini dile getirdiler.

Bizde bahcekenthaber.com ailesi olarak Teşkilat Başkanı Serdar Gergin’e başınsağolsun dileklerimizi ileterek,   Naile Gergin babaannemizin mekanının cennet olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Kontrol Ediliyor

Bahçeşehir Hoşdere’den gelen Romanlar, Selimiye Camii’ne hayran kaldı

Program kapsamında, Ayasofya ziyaretinden sonra Hoşdereli Romanlar Edirne’ye geldi. Edirne’nin tarihi ve kültürel noktalarını ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir