Niyazi Kartoğlu'nun cenazesi, öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası dualarla ebedi yolculuğuna uğurlandı.

Yasin Kartoğlu’nun acı günü

Aslen Malatya Darendeli olan Niyazi Kartoğlu 52 yaşında hayatını kaybetti. Başakşehir belediye başkanı Yasin kartoğlu nunda abisi olan Niyazi Kartoğlu sevenlerine veda ederek hakka yürüdü. Rahmetli Niyazi Kartoğlu için Küçükçekmece Akşemsettin camisinde öğle namazı sonrası Sosyal mesafe kuralları gölgesinde cenaze töreni düzenlendi.

Kardeş acısı yaşayan Kartoğlu kardeşler, Cami avlusunda başkan Yasin Kartoğlu ve kardeşleri Gazi, Hüseyin, Niyazi Kartoğlu’yla beraber musalla taşında yatan kardeşlerinin naaşı başında taziyeler tek tek kabul ettiler.

Rahmetli Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazı sonrası dualarla ebedi yolculuğuna uğurlandı. Rahmetlinin 31 yıllık hayat arkadaşı Hanım Kartoğlu ve çocukları Büşra, Ahmet Zehra Mustafa Dilara Feride kardeşler babalarına gözyaşları ve dualarıyla son vedasında bulundular.Cami avlusunda cenaze namazı öncesi Okunan Kur’an-ı Kerimle sema’ya açılan eller de haklar helal edilip, yapılan dualar rahmetlinin ruhuna helal edildi. Rahmetlinin çocukları Ahmet ve Mustafa Kartoğlu kardeşler babalarından tabutu başında bir an olsun ayrılmayarak en ön safta namazlarını kıldılar.

İstanbul itfaiyesi’nde başşoförlük de yapan rahmetli Niyazi Kartoğlu’nun mesai arkadaşları da son yolculuğunda onu yalnız bırakmadılar . Cenaze namazı sonrası Rahmetlinin tabutu omuzlarda dualarla ebedi istirahatgahı olan kanarya aile kabristanına uğurlanarak defnedildi. Defin sonrası taziyeler rahmetlinin evinde kabul edildi .

 

Kontrol Ediliyor

YÜZLERCE GENCE BALIK EKMEK İKRAM EDİLDİ

BALIKÇI KENAN İKİ GÜN BOYUNCA GENÇLERE BALIK EKMEK İKRAM ETTİ Türkiye Deniz Canlıları Müzesi kurucusu …