fbpx

Yeni Havalimanı Çöküyor Mu?

Yeni Havalimanı Çöküyor Mu?

Öncelikle sizlerle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade ederek sizleri saygıyla selamlıyorum. Bu köşenin bana ayrılmasından dolayı da Bahcekenthaber.com ekibine teşekkür ediyorum.

Bildiğiniz gibi bölgemiz için İstanbul Yeni Havalimanı ve diğer projelerin önemi büyük önem arz ediyor. Bu önem sebebiyle gerek sosyal medyada, gerek ulusal medyada çeşitli haberler okuyor, dinliyoruz. Ancak İstanbul Yeni Havalimanı’nda çalışan biri olarak sizlere mümkün olduğunca gerçekleri yansıtmak istiyorum.

 

Son günlerde çıkan “çökme” haberleri maalesef doğru ancak durum sosyal ve diğer meyda organlarında anlatıldığı gibi değil. Öncelikle buna açıklık getirmek daha doğru olacak kanaatindeyim.

Söz konusu çökme olayı bahsedildiği gibi Apron ya da Pistte değil. İGA tarafından da açıklandığı gibi Havalimanı Metro çalışmaları esnasında şaft kazıları yapılırken meydana gelen bir çökme. Olayda herhangi bir can kaybı, açılışı geciktirecek bir neden söz konusu değil. Yetkililer tarafından metronun açılışı ile ilgili detaylı açıklama ileriki zamanda yapılacaktır.

Kulaktan duyma haberler ile değil, gerçekler ile İstanbul Yeni Havalimanı hakkında önümüzdeki günlerde sizlerle birlikte olmaya devam edeceğimi mutlulukla ve heyecanla iletmek istiyor, sağlıklı ve huzurlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

 

Hoşçakalın, sağlıklı ve bilgili kalın!

İlker ÖZDEMİR

Kontrol Ediliyor

Vergi ve SGK alacaklarını kapsayan af

ENGİN DURSUN Değerli Okurlar; Vergi Mükellefleri açısından baktığımızda bozulan piyasa koşullarında ödenmeyen vergi ve SGK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir