fbpx

Bahçekent 656. Ada’da ‘Çaya Geldik’ etkinliği

Bahçekent Emlak Konutları 1. Etap 1. Kısım 656. Ada Site bahçesinde düzenlenen etkinlikte korana virüs tedbirleri de elden bırakılmadı. Maske ve sosyal mesafenin dikkat edildiği etkinlikte BAKMER’e bağlı uzman diyetisyenler ziyaretçileri ücretsiz hizmet verdi. Diyetisyenlerin yanı sıra ziyaretçilerin cilt ve saç analizleri de gerçekleştirildi. Öte yandan çocuklar için kurulan çadırda boyama etkinliği düzenlendi.

Başakşehir Belediyesi, “Çaya Geldik” projesiyle ilçe genelindeki sitelerde etkinlikler düzenliyor. Etkinliklerde BAKMER’in uzman diyetisyenleri kadınlara hizmet verirken, çocuklar ise maske, sosyal mesafe kurallarına uyarak boyama etkinlikleri ve hediyelerle eğleniyor.

Başakşehir Belediyesi, komşuluk ilişkilerini geliştirmek ve Başakşehirlilerle bir araya gelmek için “Çaya Geldik” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında ilçe sınırı içerisindeki sitelerde hafta içi her gün 13.00 – 17.00 saatleri arasında etkinlikler düzenliyor.

Site Yönetim Müdiresi Özlem Karadağ: Site sakinlerimiz çok memnun kaldılar

Bahçekent Emlak Konutları 1. Etap 1. Kısım 656. Ada Site bahçesinde düzenlenen etkinlikte korana virüs tedbirleri de elden bırakılmadı. Alana girişte ateş ölçümü yapıldı. Maske ve sosyal mesafenin dikkat edildiği etkinlikte BAKMER’e bağlı uzman diyetisyenler ziyaretçileri ücretsiz hizmet verdi. Site Müdiresi Özlem Karadağ WhatsApp Durum bildirgesi ile tüm site sakinlerini etkinlikten haberdar eyledi. Diyetisyenlerin yanı sıra ziyaretçilerin cilt ve saç analizleri de gerçekleştirildi. Öte yandan çocuklar için kurulan çadırda boyama etkinliği düzenlendi.

“Hizmet ayağımıza geldi”

Etkinlik alanına girerken korona virüs için alınan önlemlerden memnun kaldığını dile getiren 656 site sakinleri, “Buraya iki çocuğumla beraber geldim. Hizmetin ayağımıza gelmesi çok güzel oldu. Pandemiden dolayı evde çok sıkılmıştı çocuklarım.  Bahçekent’te oturan bir vatandaş ise Başakşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği “Çaya Geldik” projesinden memnun kaldığını dile getirdi.

Kontrol Ediliyor

Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi

Bahçekent Emlak Konutları Camiinde, Yaz Kur’an Kursu kapsamında Kur’an dersi alan öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir