fbpx
Bahçekent Emlak Konutları 656.Ada 5.Blok İstifa

Bahçekent E.Konutları 656.Ada 5.Blok Temsilcisi İstifa Etti!

Bahçekent Emlak Konutları 656.Ada 5.Blok Temsilcisi İstifa Etti!

Bahçekent Emlak Konutları 656.Ada sitesinin 5.Blok temsilcisi Kaplan Naci Atakul bugün itibariyle görevinden istifa etti. 4 Ağustos 2018 tarihinde yapılan blok temsilcisi seçiminde 5.blok temsilcisi olarak seçilen Atakul, verdiği istifa dilekçesinde istifa sebeplerini de ekledi.

Kaplan Naci Atakul’un iddialarına göre, Bahçekent Emlak Konutları 656.ada sitesinde denetim kurulunun, denetim raporlarını blok temsilcileri ile paylaşmaması, blok temsilcilerinin site yönetim planında bulunmamasına rağmen aidat ödemeyecek kararının alınması, sitede bulunan eksikler ile ilgili hiçbir toplantı yapılmaması ve sitede bulunan personellerin yüksek maaş alması gibi sebeplerden dolayı istifa etmiştir.

656.Ada yönetim tarafından bugün istifa dilekçesi onaylandı. İstifa dilekçesinde bulunan iddialara cevap verilmedi. Yönetim kurulu Emlak Konut GYO ile istişare edileceğini ve gerekenler yapılacağı cevabı verildi.

İstifa dilekçesi ve istifanın onayı dilekçesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı!

Bahçekent Ticaret Merkezi 654.Ada Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı! Geçtiğimiz hafta Bahçekent Derneği, Bahçekent Ticaret Merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir