fbpx

Bahçekent Haber’e Yoğun İlgi!

Bahçekent Haber Platformuna yoğun ilgi!

Yayın hayatına 15 Şubat tarihinde başlayan Bahçekent Haber, kısa sürede 10.000 görüntülenme eşiğini geçti! Bahçekent nüfusunun büyük bir çoğunluğuna erişmeyi başaran Bahçekent Haber Platformu, bu başarıyı Bahçekent’lilerin istek ve önerilerini çok dikkate almalarına dayandırıyor.Bahçekent Haber Platformu, yerel halkın bu bölgedeki olanaklara kolay bir şekilde ulaşabilmesini,bölge ile alakalı güncel olayları tek bir kaynaktan edinmelerini amaçlıyor.

Bahçekent Haber Platformu Kolaylıkları

Önerilerinizi “Bize Ulaşın” kısmından her zaman iletebilirsiniz.

Bölgemizde ki esnaflarımıza “Esnafımız” kısmından ulaşabilirsiniz.Esnaflarımızın iletişim numaralarına,menü fiyatlarına,çalışma saatleri gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan “Ulaşım ve Servisler” kısmından, Bahçekent’e gelen İETT,Minibüs bilgilerine ve Bahçekent’e gelen ücretsiz servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde Bahçekent’te esnaf iseniz “Esnaf Kayıt Formu“nu doldurarak ücretsiz bir şekilde işletmenizi sitemize ekleyebilir, google’da ön plana çıkabilirsiniz.

Bahçekent ile ilgili tüm gelişmeleri “Bahçekent” kategorisinden takip edebilirsiniz.

 

Bahçekent Haber Platformu tamamen kullanıcısına kolaylık sağlamak için oluşturulmuştur. Bizlerde Bahçekent’te ikamet ettiğimizden dolayı, Bahçekent’in nelere ihtiyacı olduğunu yakından takip ederek, sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bahçekent Haber Platformu’nu telefonunuzda Favorilere kaydetmeyi unutmayın! :)

Yoğun ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.Her zaman sizleri dinlemeye devam edeceğiz.

 

 

Kontrol Ediliyor

Koronavirüse karşı psikolojimizi sağlam tutmalıyız

Koronavirüs ile mücadelede hayatın ve insan sağlığının olumsuz etkilenmemesi için tüm dünyada çeşitli önlemler alınıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir