Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür, Bahçekentlilere müjdeli haberi verdi: “Başkanımızın talimatıyla, BEDAŞ ve Emlak Konut’un yöneticileri ile görüştüm. Biz şunu ifade ettik. İnsanlar burada yaşıyorlar. Kendilerini güvende hissetmiyorlar. Yakın zamanda Başakşehir ekiplerimizle birlikte bölgenin tamamında aydınlatma ile gerekli çalışmalar yapılacaktır.”

Bahçekent ışıl ışıl olacak

Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen motivasyon konserleri kapsamında bando ekibi bugün 652, 653 ve 654 ada sakinleri ile buluştu.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde bulunan Bahçekent sakinleri bando sürprizi karşısında oldukça şaşkınlıklarını gizleyemediler. Pencere ve balkonlardan çalınan eserlere eşlik eden site sakinlerinin hep birlikte alkışlarla tempo tuttuğu; halay çekerek ve oyun oynayarak stres attıkları görüldü.

Konser sonrası Bahçekent sakinlerine seslenen Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü Sayın İrfan KÖPÜRÜR “Başakşehir’in yükselen değeri Bahçekentin kıymetli sakinleri; hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” diyerek söze başladı ve şöyle devam etti “her yıl Ramazan etkinlikleri kapsamında sizlerle bir araya geliyorduk. Bu yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında Ramazan etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerçekleştiriyoruz. Dijital programlarımıza yoğun ilgi olduğunu görüyor ve bundan ziyadesi ile memnun oluyoruz.

İletişimimizin etkin ve verimli bir şekilde devam etmesini son derece önemsiyoruz. Bugün de istedik ki evlerinde bulunan siz kıymetli komşularımız da bir sürpriz yapalım, mutluluğun şehri Başakşehir’de mutluluğu yaygınlaştıralım, motivasyonumuzu artıralım.

Mutluluğun formülü mutlu etmektir. Biz de bu amaçla huzurlarınıza geldik ve mutluluğun şehri Başakşehir’in mimarı Başakşehir Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU’nun selamlarını getirdik” dedi.

Sizlerle birlikte olmayı özlemişiz, ne iyi etmişiz de gelmişiz diyen KÖPÜRÜR sözlerine şöyle devam etti “Geçmişte lale festivali, akvaryum ve vapur gezileri gibi birçok etkinlikle bir araya geliyorduk. İnşallah yakın zamanda bu küresel salgından kurtulacak ve yine coşku ile buluşacağız.

Tabi bu etkinlikler sayesinde sizlerden bölgeye dair talep ve önerileri alıyor ve çalışmalarımıza bu istikamette yön veriyorduk. Bundan sonra da bu şekilde devam edeceğiz İnşallah.

SOKAK AYDINLATMA PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ!

Örneğin bayanların çocukların aşı sürecinde yaşadığı sıkıntıların şiddetli bir şekilde iletilmesi sonrasında Belediyenin asli görevi olmamasına rağmen Başakşehir Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU sorumluluk alarak Aile Sağlığı Merkezi’ni yaptırmıştı.
Koronavirüs sürecinden önce Bahçekent site yöneticilerimiz ile Başakşehir Belediye Başkanımız Sayın Yasin KARTOĞLU bir araya gelmiş ve site yöneticilerimiz, Bahçekent sakinlerinin öncelikli sorununun şuanda sokak aydınlatmaları olduğunu dile getirmişti.

‪Başkanımızın talimatı doğrultusunda BEDAŞ ve Emlak Konut yetkilileri ile görüşerek, taşın altına elimizi koymaya hazır olduğumuzu ifade ettik.

Yapmış olduğumuz görüşmeler olumlu bir şekilde neticelenmiş olup, süreç çok yakında başlatılacaktır, hepimiz için hayırlı olsun” diyerek müjde verdi.

Kontrol Ediliyor

Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Görkemli Düğün!

Başakşehir İlçe Kurucularından olan Osman Aydemir’in kızı Hicret Aydemir ile Zekiye Kutlar’ın oğlu Gökhan Göktsşlı, …