Karanlıkta kalan Bahçekentlilerin tekrar caddelerinin ışıl ışıl olması bölge halkını sevindirdi

Bahçekent ışıl ışıl oldu

HABER MERKEZİ

Yaklaşık 2 aydır Caddelerinin karanlık kalmasından mağdur olan Bahçekentliler bu akşam ışıl ışıl caddelerine kavuştu.

Bugün Bahçekent Gazetesi ekibi, Başakşehir Belediyesinden Bahçekent Koordinatörü İrfan Köpürür ve BEDAŞ Esenyurt Müdürü Ensar Eryılmaz ile birlikte Cadde üzerinde yapılan ışıklandırmaları birlikte kontrol etti.

BEDAŞ ekibinin uğraşıları neticesinde tekrar karanlıkta kalan caddeler ışıl ışıl oldu.

Bahçekentlileri sevindiren bu güzel haber tüm bölge halkını sevindirdi.

Başakşehir Belediyesinin gayretleri ile birlikte, BEDAŞ elele vererek bölge halkının karanlıkta kalmasına kalıcı bir bir çözüm buldular. BEDAŞ Esenurt Müdürü “Enerjimiz bugün itibari ile verilmiştir. Bahçekentimiz tekrar eski ışıklarına kavuşmuştur” dedi.

Bölge halkının karanlıkta kalması ile ilgili sıkıntıları, Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na site yöneticileri ve site sakinleri iletmişlerdi.

Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun bizzat görevlendirdiği Bahçekent Koordinadörü İrfan Köpürür, altyapı çalışmalarını yaptırmış devir ve kabul işlemlerinin hızlandırılması ile ilgili olarak büyük  çaba sarfetmişti.

Bahçekent Gazetesi ekibi olarak Bahçekentlilerin ışıklandırılmasında emeği geçen Başta Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’na, Sayın Bahçekent Koordinatörü İrfan Köpürür’e BEDAŞ Esenyurt Müdürü Ensar Eryılmaz beye ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …