fbpx
Soldan Sağa Bahçekent Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Kutlu, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Bahçekent Gazetesi Genel Koordinatörü Osman Aydemir

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan: Tedbiri elden bırakmayalım

Haber Merkezi

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kaymakam Uğur Turan, Bahçekent Gazetesine teşekkür ederek, kamu kurumlarınca ilçedeki çalışmaların koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında devam ettiğini söyledi.

Halka hizmet konusunda devletin tüm kurumların üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştığını belirten Kaymakam Uğur Turan, “Kısa süre önce göreve başladım.  Başakşehir’e yabancı biri olmadığım için buraları biliyorum. Halkın talepleri ve beklentileri hakkında da bilgiye sahibiz. Kurumlar arasındaki bağlantıyı daha da sağlamlaştırarak, İnşallah hep birlikte şirin ilçemize ve vatandaşlarımıza güzel hizmetler kazandıracağız.

Halkımızdan isteğimiz pandemi süreci boyunca tedbiri elden bırakmamaları ve kurallara uymalarıdır. Biz de denetimleri sıklaştıracağız, hizmetler devam edecek ve İnşallah hep birlikte daha güzel günlere kavuşacağız” dedi.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’dan Afet Farkındalık Eğitimi

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hazırlıklarımızı en üst seviyede ortaya koymalıyız. Deprem anı karmaşık bir andır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir