fbpx
Yakıt taşıyan tankerlerin evlerinin önüne park etmesi vatandaşı korkutuyor.

Bahçekent site ve okul önleri adeta atom bombası

Bahçekent sakinleri yetkililerden tankerlerin daha güvenli bir alanda park etmelerinin sağlanmasını istedi.

“Bahçekentimizin içerisine bizlere sorulmadan hiçbir bilgi verilmeden gelişigüzel yapılan bu yakıt tanker garajı nedeniyle mahalleli olarak rahatsızlık içerisindeyiz” diyen esnaf ve mahalle sakinleri “Burada iş yerlerimiz var ailelerimiz gidip gelmekte rahatsız oluyor. Hemde tam okulun dibinde. Evimizin önüne giremiyoruz. Patlama tehlikesi bulunan bu tankerlerin buradan kaldırılmasını istiyoruz” diye tepki gösterdiler.

Yaklaşık iki aydır evinin önündeki alanın akaryakıt tankerleri için park yeri yapılması nedeniyle “evimden dışarı eşim ve çocukları olmadan yalnızken çıkamaz oldum” diyen Selahaddin P.  isimli ev beyefiendi de “Caddeye dahi çıkamıyorum. Kendi evimizde huzurumuz kaçtı. Yetkililerden bu yakıt tankerlerini buradan bir an önce kaldırmalarını istiyorum” dedi

Bahçekent Gazetesine teşekkür

Bahçekent Gazetesine yakıt tankerleri ile ilgili bir çok şikayetlerini ilettiklerini söyleyen Bahçekentliler “Bölgemizde bulunan Bahçeşehir&Bahçekent gazetesi konu ile ilgili olarak dertlerimizi ve sıkıntılarımızı dile getirdiğinden dolayı Gazete yetkililerine teşekkür ediyoruz diyerek “Yetkililerimizden mahallemizin içerisinde bulunan bu tanker parkının kaldırılarak bekleme yapmak durumunda kalan araçların daha güvenli bir alana taşınmasını istiyoruz” diye konuştu.

Çocuklarını okula dahi korkarak gönderdiklerini söyleyen bir anne ise “Hergün çocuğumu alırken korku içinde kalıyorum. Gittiğimiz okulun dibinde yakıt tankerleri var. Ne olur sayın yetkililer, bu tankerleri buradan kaldırın” diyerek Bahçekent Gazetesinden konunun takipçisi olmasını rica etti.

Kontrol Ediliyor

Bahçekentliler Emlak Konut Camiinde İftarda Buluştu

Başakşehir İlçe Müftülüğüne bağlı Emlak Konut Camii, kardeşlik iftarıyla bir araya geldi. Kardeşlik iftarına 50 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir