Bahçekent’te Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri Salonu açıldı

Canpi Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri Salonu Bahçekent’te açılarak hizmet vermeye başladı.

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. 50. Yıl Cad. Ticaret Merkezi 12. Blok No 1A Bahçekent adresinde açılışı yapılan Karadeniz Pide Salonuna özellikle Bahçekentliler büyük ilgi gösterdi.

Açılış gününde Bahçekentlilerin yoğun ilgisi karşısında mutlu olan ve duygulanan Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri Salonu sahibi olan Nurettin Demir ile Metin Demirci, İstanbul’da gerçek Karadeniz pidesi bulmanın çok zor olduğunu, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tuttuklarını ve pidelerde en kaliteli yöresel malzemelerin kullanıldığını söyledi.

Yıllardır pide, lahmacun ustası olarak farklı iş yerlerinde çalıştığını söyleyen Metin Demirci ile Nurettin Demir, “Bu mesleğe yıllarımızı verdik. Belki onlarca da usta yetiştirdik. Artık kendi işyerimizde hizmet vermenin mutluluğunu ve hazzını yaşıyoruz. Pide-lahmacun salonumuzda özel olarak getirttiğimiz yöremizin tüm ürünlerini müşterilerimize tattırmanın da ayrı bir mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Evlere paket servislerininde olduğunu söyleyen Metin Demirci “Müşterilerimiz bizlere 0533 123 70 60 ve0212 509 70 60 numaralı telefonlardan ulaşıp siparişlerini verebilirler, en kısa süre içerisinde siparişlerini müşterilerimize teslim etmekteyiz” dedi.

Bahçekentlilerin yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninin ardından konuklara ikramda bulunuldu.

Karadeniz Pide Salonu  sahibi olan Nurettin Demir ile Metin Demirci’ye hayırlı, uğurlu olması temennisiyle kutluyor, hayırlı işler bol kazançlar temenni ediyoruz.

Canpi Karadeniz Pidesi Kahvaltı&Şarküteri sahiplerinden Metin Demirci

Kontrol Ediliyor

Bahçekent Ticaret Merkezi’nden dev led ekran

Bahçekent Ticaret Merkezi 1 ve 2’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Sami,  BahçekentHaber ve Medya90 …