fbpx

Bahçekent Site Yöneticileri Avrupark Yönetiminde bir araya geldi

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür ve Bahçekent Site Yöneticileri Avrupark Yönetim Ofisinde bir araya geldi.

Toplantı, Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür’ün Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun selamlarını iletmesi ve yöneticilerin hal ve hatırlarının sorulması ile başladı.

Bahçekent Site Yönetimleri ise pandemi sürecindeki dezenfeksiyon işlemleri, konserler ve özellikle sokak aydınlatmaları sorunlarının çözümünden dolayı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na teşekkürlerinin iletilmesini istedi.

Pandemi sürecine dair bölgedeki ve sitelerdeki durum değerlendirildikten sonra sokak hayvanları ile yaşama şartlarının iyileştirilmesine dair istişarelerde bulunuldu. Akabinde yeni düzenlenen besleme noktasına geçildi ve haftalık besleme programı tespit edildi.

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür yakın zamanda Afet Farkındalık Eğitimleri için sitelerin ziyaret edileceğini ve kapsamlı çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Kontrol Ediliyor

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan ile Hoşdereli Romanlar Ayasofya Camiinde namaz kıldı

Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir ve Çevresi Hoşdere Romanlar Derneği Başkanı Cavit Akman ve beraberindekiler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir