Bahçekent’te başlatılan pilot uygulamaya tam destek!

Bahçekent Whatsapp

Geçtiğimiz haftalarda Bahçekent’te yaşanan sokak köpeği saldırısından sonra, Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Koordinatörü ve site yönetimleri arasında gerçekleşen toplantıda Bahçekent’in sokak hayvanlarının her gün bir site yönetimi tarafından beslenmesi kararı alınmıştı. Hem sokak hayvanlarının, hemde bölge halkının huzuru ve güvenliği için Bahçekent’te toplu konut alanlarının uzağında sokak hayvanları besleme odağı oluşturuldu.

Site yönetimlerinden tam destek!

Sokak hayvanları ve bölge halkı için Başakşehir’de ilk defa gerçekleştirilen ve Bahçekent’te başlatılan pilot uygulamaya site yönetimleri tam destek verdi. Toplantıda alınan karardaki gibi tüm site yönetimleri, kendi günlerinde sokak hayvanlarının mama ve su ihtiyacını giderdi.

Sokak hayvanlarının mama ve su ihtiyacı Pazartesi günü Bahçekent Avrupark, Salı günü 652.Ada, Çarşamba günü 653.Ada, Perşembe günü 654.Ada , Cuma günü 656.Ada, Cumartesi günü Bahçekent Flora ve Pazar günü TUAL Bahçekent site yönetimleri tarafından karşılandı.

Konuyla ilgili Bahçeşehir Koordinatörü İrfan Köpürür sosyal medya hesabından ” ‪Lütfen besleme noktalarımızı benimseyip, sahip çıkalım. ‪Bahçekent Besleme noktamızın yanında hafta sonu piknik yapanların besleme yaptıklarına şahitlik ettik.‬ ‬Hayvanları hepimiz seviyoruz; insanların ve sevimli dostlarımızın sağlık ve güvenliği için; park ve bahçelerde değil, besleme noktalarında besliyoruz.‬ ” açıklamalarında bulundu.

Kontrol Ediliyor

Bahçekent’te tüm yönetimler sokak hayvanları için birlik oldu

Bahçekent Site yöneticileri ile bir araya gelen Bahçekent Koordinatörü İrfan Köpürür, site yöneticileri ile birlikte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geç!
Powered by