Bahçekent’te Bir Fidan’da Siz Dikin Etkinliği

Bahçekent Whatsapp

Başakşehir Belediye Başkanı Bahçekent’te!

Bugün Başakşehir belediye başkanı Yasin Kartoğlu’nunda katılımıyla gerçekleşen “Yeşil Başakşehir İçin Bir Fidan da Siz Dikin” etkinliğinde büyük çoşku vardı.Yoğun ilgili duyulan etkinlikte,Bahçekent sakinleri ulaşım,sağlık hizmeti gibi bölgenin problemlerini dile getirdi.Bölge sakinleri Yasin Kartoğlu’na isteklerini bildirirken, günün en çok eğleneni ise çocuklar oldu.Şenlik için özel kurulan oyun alanları, palyaço, pamuk şeker ve balon dağıtımı, yüz boyama gibi birçok etkinlik çocukların çok güzel vakit geçirmelerini sağladı.

Belediye Başkanı Bölge Sakinlerinin İsteklerini Dinledi!

Yeni kurulan Bahçekent, ulaşım, sağlık hizmeti gibi birçok problemi barındırıyor. Bugün bu problemleri dinlemeye gelen Yasin Kartoğlu, bölge sakinlerinin isteklerini ilgiyle dinledi.Problemlerin zamanla çözüleceğine söz veren Kartoğlu, yaklaşan Ramazan Bayramı için belediye olarak masa,sandalye ve iftar menüsü desteği vereceklerini söz verdi.

 

Kontrol Ediliyor

Bahçekent esnafı yüksek aidattan şikayetçi

Son dönemlerin en ateşli tartışma konularından biri haline gelen gayrimenkul aidatlarına yönelik şikayetler artıyor. Bahçekent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
İletişime Geç!
Powered by